1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podwójne ikony w bibliotece gier przy grach 2 płytowych

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ShaybusPL, Wrzesień 22, 2013.

1. ShaybusPL

ShaybusPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Witajcie ponownie strasznie zamęczam pytaniami, ale ciężko często mi znaleźć odpowiedź na nie które z nich, więc przechodzę do sedna sprawy. Udało mi się już zrzucić GTA V i Forze 4 na konsole z Rjtag. Mam 2 pliki w każdej z nich DVD 1 z gta V zmienilem nazwe na ta z content folderu czyli 545 itd. Dvd 2 zostawiłem. Oba foldery wrzuciłem do hdd/content/00000 i do środka to wrzuciłem fajnie, że gra działa, ale w biliotece mam 2 ikony gta tak jakby się dublowały. Teraz pytanie wrzucić DVD 2 do tego folderu 545 itd.? Wtedy może zostanie mi jedna ikona, lub chociaż zawartość dvd 2 do 545. W forzie to samo. Zmiana DVD 2 z content na 4d5 i DVd 1 wrzucone osobno też do 0000000. Trochę pokrętnie ale chyba inaczej się nie dało....

2. Lotnik421 Xbox One

3. niemcz1

niemcz1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja mam w forza horizon 2 ikonki a w gta jedna mam connecta i dvd 2 w jednym folderze 54 cos tam dlaej.

Wczytywanie...

Poleć forum