1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

podziekowania - gdzie sprawdzic?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez p0g, Grudzień 15, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. p0g

p0g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam
    mam kilka pytan:
    1 czy jest mozliwosc sprawdzenia kto i w jakim poscie( za co mi podziekowal ?

2 czy jest na tym forum cos takiego jak " pokaz moje wszystkie posty " ? ogolnie chodzi ze czesto cos gdzie pisze, jakies pytanie a potem nie pamietam w jakim to bylo temacie itp. i chcialbym np. znalezc jakos wszystkie posty w ktorych sie udzielilem, na wielu forach jest taka opcja a tu jakos jej nie widze ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Tak wchodzisz w twój profil na górze bierzesz statystyki i tam masz i swoje posty i posty w których ktoś ci podziękował.

4. p0g

p0g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    okej dzieki wielkie , jednak cos mi ta opcja sprawdzenia kto mi podziekowal nie dziala- jak daje pokaz posty w ktorym mi podziekowano to mi pokazuje brak wynikow :( a mam 1 podziekowanie od kogos i chcialbym sprawdzic za co :] , tak samo sprawa ma sie z tym ze ja komus podziekowalem i tam w statystykach tez jest brak wynikow :/

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    moze tematy sa przeniesione do kosza i sie kasuja albo user jest zabanowany

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.