1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podziękowania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sztapl, Czerwiec 15, 2014.

1. sztapl

sztapl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Chciałbym podziękować wszystkim moderatorom tego forum no i użytkownikom. Jak pierwszy raz wszedłem na forum to nie miałem zielonego pojęcia o jakimkolwiek flashowaniu napędów a dzisiaj flas***e kolegom (nie odpłatnie) jak szalony. Wszystko jest na forum , nawet jak "uwaliłem" napęd to znalazłem niezbędne info na forum. Co prawda żaden turtorial nie jest idealny ale jak ktoś ma jakieś podstawy to sobie poradzi. A jak jest kompletnie "lewy" to niech zaniesie x boxa do fachowca. Co prawda pewnie nie raz zadam jeszcze jakieś pytania bo nie wszystko jest do znalezienia ale konkluzja moja jest taka że CZYTAĆ ! CZYTAĆ ! CZYTAĆ ! Dzięki wielkie i pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!!

5 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    wow, w dzisiejszych czasach ciężko o wdzięcznego użytkownika :D
    pozdro, zaglądaj częściej