1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Podzielenie obrazu ISO na części

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Malinbox, Sierpień 3, 2010.

1. Malinbox

Malinbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Witam :)
    Mam pewien problem: Nie ma mnie w domu a potrzebuję jakoś przegrac obraz ISO (ważący ok 8gb) na płytę DVD+R DL ale tam gdzie teraz jestem nie ma tego typu płyt, natomiast są płyty 4.7 gb i chciałem was prosić o radę i spytać jak podzielić obraz ISO (np. na 2 części) aby zmieściły się na płytach DVD+R 4,7gb.
    Niby coś czytałem że można to podzielić najprościej przez WinRar'a ale nie jest to dokładnie wyjaśnione i dokładnie sprawdzone.
    Jeszcze raz proszę o wyjaśnienie i o radę :)

PS: Chodzi mi o to żebym pozniej w domu mógł przegrać obraz na płytę 8.5 gb ale teraz żeby plik ISO jakoś przenieść :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    prawy przycisk mysze na plik --> dodaj do archiwum --> zakladka ogolne --> rozmiar woluminow (bajty) --> DVD+R --> OK

4. Malinbox

Malinbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Ok, wszystko się podzieliło :) Krótko,zwięźle i na temat. Dzięki :)

5. bloodi

bloodi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    żeby nie zakładać nowego tematu. Czy tak podzielone ISO na dwie DVD będzie chodziło w konsoli

6. Shiano

Shiano Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chcial bym podzielić grę na xboxa 360 bo troche wiencej wazy na 8.5 i nie miesci sie na dl wiec chce ja podzielic na 2 plytki jak to zrobic mam 1 plik iso i 1 plik dvd czy mam oby dwa jakas dzielic i jak mam to zrobic

7. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    nie ma takiej opcji
    najlepiej winrarem sobie ustawiasz po ile pliki z opcja bezkompresji. dziełone iso nie działa na xboxie jaką metodą by nie bylo robione

Wczytywanie...

Poleć forum