1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pogromcy mitów - co z tym ihasem?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Klitschko, Marzec 17, 2013.

1. Klitschko

Klitschko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jako, że jestem tu nowy i kultura wymaga się przywitać - witam się :D jestem Grzesiek i mam do Was kilka pytań. Otóż niedawno kupiłem xboxa, lt 3.0, te sprawy. Mam zamiar bawić się w nagrywanie gierek. Zdążyłem się już zorientować, że płytki to najlepiej verbatimy te 8gb. Wiem też, że do wypalenia potrzebny jest ihas, z tego co ogarnąłem to nagrywarka, która jest w stanie nagrać 100% płytki. Wszystko cacy, problem jest tego typu, że takiej nagrywarki nie mam i jakoś nie spieszy mi się z zakupem :p i tu pytanie: czy istnieje możliwość nagrania czegoś typu 8.14gb na płytę 8,5gb? ktoś gdzieś na forum krzyczał, że da radę to nagrać zwykłą nagrywarką z tymże:

a) gra może nie odpalić
    b) gra odpali, ale będą zwiechy
    c) gra odpali, ale wywali w późniejszym etapie
    d) gra odpali i będzie wszystko cacy pod warunkiem, że nie będę tego zrzucał na HDD

ile w tym prawdy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Pogromcy mitów - co z tym ihasem?

Gry XGD3, nagrasz za pomocą opcji TrunCate, zainstalujesz je na dysk za pomocą tricku z mp3, (na forum jest cały temat o tym ;-) ), takie kopie (97 %) nie są bezpieczne na live. Bez ihasa nie zagrasz w obecnie chyba 5 gierek które posiadają zabezpieczenia CIV, czyli jak nie nahrasz ich ihasem z softem burner max (czyli w 100 %) to w losowych momentach będzie wywalać z gry (forza 4,dirt showdown, dragon dogma i jeszcze jakieś 2 tytuły posiadają to zabezpieczenie

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

4. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Brak ihasa= brak w miare bezpiecznego live.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

5. Radoleohes

Radoleohes Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    K-ce
    Witam

Ihas nie jest koniecznością ja mam w laptopie Pioniera i przy użyciu programu Burner MAX Payload Tool v0 15 wymienione wyżej gry wypaliłem z OPC prędkość 4x nic więcej, przechodzą weryfikację 100% instalują się na HDD w 100% bez żadnych trików, Płyty to Verbatim MKM-003 http://xboxforum.pl/oprogramowanie-13/burnermax-payload-tool-lista-nagrywarek-kompatybilnych-154552/

Spróbuj w ostateczności stracisz płytkę warta 3,90zł

Pozdro
    Rado

Wczytywanie...

Poleć forum