1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pojazdy, modele postaci i futurystyczne klimaty na screenach z Advanced Warfare

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 5, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Dobra, przyznaje się bez bicia. Nowe call of Duty autentycznie mnie zainteresowało. Może dlatego, że cholernie lubię futurystyczne klimaty i design przedstawionego świata póki co do mnie przemawia. Będzie to chyba pierwsza odsłona gry od czasów Modern Warfare, której losy śledził będę z zaciekawieniem.
    COD: AW rozgrywa się w przyszłości w roku 2054, kiedy to prywatne korporacje wojskowe (PMC) stały się dominującą siłą zbrojną. Jonathan Irons (w tej roli Kevin Spacey) jest założycielem i prezesem największego na świecie PCM - Atlas Corporation - które walczy z rządem Stanów Zjednoczonych. Potwierdzono już, że w grze weźmiemy udział w misjach na terenie takich krajów jak choćby Nigeria czy Grecja.

Szkielety bojowe, nowość w serii, wprowadzą do rozgrywki mechanikę, dzięki której żołnierz będzie mógł podwójnie skoczyć czy stać się niewidzialnym. Wielu porównuje więc nowe Call of Duty do takich gier jak Crysis czy Titanfall. W grze pojawiają się także pojazdy pokroju hoverbikes (specjalne motory lewitujące) czy dronów bezzałogowych. Poniżej możecie rzucić okiem na futurystyczną wizję serii szykowaną przez Sledgehammer Games.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    Mi się podoba i wygląda na to że będzie nowy silnik bo inne studio powiela grę na starym silniku na xbox'a 360 i PS3, co do singla to wiem że będę się bawił świetnie, a multi nie wiem to się okaże mam nadzieje że nie będzie w nim typu chodzenie po ścianach itp. i kamperozy tak jak w Ghosts bo to dobra cześć ale gracze kampią.

4. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    Call of Duty CRYSIS moderwarfare

Wczytywanie...

Poleć forum