1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pojemność dysku , ikona

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tommyw200, Styczeń 9, 2010.

1. tommyw200

tommyw200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam!
    Dlaczego gdy mam dysk z grą , wkładam do napędu to niekiedy mam (w menu głównym tam gdzie pisze zagraj np. w PURE) duży obrazek a innym razem małą ikonkę w prawym dolnym rogu? Jak zrobić żeby był duży obrazek?
    Moje dema (w wykresie pamięci w opcjach ) mają w sumie 7gb , pure na dysku 4,5 gb=11gb (pozostałe kategorie po 5mb) , Dysk 120 gb czyli powinienem mieć 109gb a mam tylko 94,8gb . O co chodzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. LewandosCCH

LewandosCCH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jak w nazwie CCH
    odp. na 1
    żeby mieć duży obrazek musisz być podłączony do live bądź niektóre gry (mówiąc pirat) mają duże obrazki a niektóre nie mają.

odp. na 2
    Dysk od Xbox 360 jak i inne dyski (PC itd.) mają własną strukturę czyli np.
    (Plik stronicowania, System) i to zajmuje pamięć dysku. Tak samo jest w Xbox 360 masz aktualizacje, standardowe gry i Dashboard to dlatego. :)

Wczytywanie...

Poleć forum