1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pojemność dysku - możliwość zwiększenia?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mojer, Grudzień 20, 2010.

1. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam
    Posiadam dysk 20 GB do xa. W tej chwili jest czysty czyli wolnego jest około 13,5 giga. Wiem że plik wymiany zajmuje około 4 giga i 2 giga jest zajmowane przez emulator/tryb zgodności. Czy jest możliwość wywalenia emulatora bo służy on chyba tylko do uruchamiania gier z konsoli poprzedniej generacji.
    Wychodzi na to że jeśli ściągne BF 2 (za punkty z allegro) to pozostaje mi miejsce na zainstalowanie i na nic wiecej. A może nie muszę już trzymać instalki na dysku?? Tylko co w razie jakiegoś crasha??
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nie da sie tego zmienic, musi zostac tak jak jest. Mozesz gre z dysku usunac i jak cos pobrac ponownie za darmo bo jest przypisana do Twojego konta.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

4. zodiak10

zodiak10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A może nie muszę już trzymać instalki na dysku?? Tylko co w razie jakiegoś crasha??
    Pozdrawiam[/QUOTE]

O jaką instalkę Ci chodzi? Ściągając goda nie ściągasz żadnej instalki, tylko od razu grę. Kup sobie jakiegoś pendrivea, chyba jedyny sposób na zwiększenie miejsca na gry (poza zakupem nowego dysku). Penem możesz zwiększyć pamięć o max 16GB

Wczytywanie...

Poleć forum