1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pojemność użytkowa dysków

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez elkoza, Wrzesień 8, 2011.

1. elkoza

elkoza Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam
    Mam pytanie bo kupiłem oryginalny dysk 60 gb z allegro i pojemność do wykorzystania w nim wynosiła 51gb. Czy to jest normalne ,że dysk nie posiada pełnej pamięci do wykorzystania? Dysku nie formatowałem tylko ręcznie pousuwałem wszystkie znajdujące się na nim dane.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak, jest to całkowicie normalne. Część różnicy bierze się stąd, że dysk ma 60.000.000.000B, a nie 60GB (żadna nowość, zawsze i wszędzie tak jest). Ten dysk ma fizycznie 55,88GB pojemności, z której Xbox rezerwuje sobie jeszcze kawałek.

4. Pawel1924

Pawel1924 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hej, a można podłączyć do xboxa przenośny zewnętrzny dysk usb? i na nim gdy instalować? Albo w obudowę po dysku np. 20GB wsadzić dysk 250GB

5. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. Pawel1924

Pawel1924 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6