1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pół roczne kolumny Mission m33i plus kable Audionova jak nowe !!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez loudlips, Listopad 1, 2009.

1. loudlips

loudlips Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    Oto link do aukcji - Pół roczne Mission m33i i kable Audionova TANIO! (802304009) - Aukcje internetowe Allegro

CENA - 900zł !

Witam ! Do sprzedania posiadam pół roczne zakupione w sklepie wspaniałe kolumny angielskiej cenionej firmy Mission. Model m33i. Kolumny używane sporadycznie przez około pól roku. Są jak nowe ! Nie ma tu mowy o jakichkolwiek zadrapaniach, brudzie czy wadach technicznych ! Kolumny grają po prostu wyśmienicie. Dźwięk jest wspaniały, ciepły i bardzo czysty. Jestem ich pierwszym posiadaczem i zadbałem o nie jak rzadko kto !  Grały na wzmacniaczu Pioneer A-303R na kablach Renomowanej firmy AUDIONOVA, model – Lunatica MK3 Które dodaje razem do zestawu kolumn ! Wartość tych kabli to mniej więcej 100 zł za 2 !! Sprzedaje ponieważ zakupiłem do pokoju monitory studyjne i na nich robie muzykę i oczywiście słucham. Sprzedaje je z bólem ale musze mieć jakiś zwrot z tych monitorów ;) W skład zestawu wchodzi : Para kolumn, maskownice, 2 kable (jeden 2m) kolce do kolumn oraz oryginalne kartony. Zapraszam do zakupu bo naprawdę warto. Mile widziany odsłuch u mnie w domu jak i odbiór. Proszę dzwonić lub pisać w razie pytań : TEL 796463163, GG – 2445865.

Wczytywanie...

Poleć forum