Polacy stworzyli kolejny hit. Bardzo mocne oceny Superhot!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



O Superhot wspominaliśmy na naszej stronie kilkukrotnie. Jest to strzelanka przygotowana przez Polaków, którzy postanowili zaoferować graczom coś więcej niż zwykłego shootera. Gra właśnie debiutuje i pierwsze oceny zwiastują naprawdę mocną pozycję.

Jeśli mam być szczery, to spodziewałem się, że Superhot będzie dobrą produkcją, ale nie oczekiwałem aż tak mocnych ocen. Gra zebrała już kilka dziesiątek, a pewnie w niedalekiej przyszłości kolejne redakcje będą rozpływać się na twórczością Polaków.

Dziennikarze zachwalają mechanikę rozgrywki, zabawę czasem, unikalność wrażeń, wymagające poziomy, czy też ciekawą stylistykę. W pierwszych tekstach pojawia się naprawdę sporo zachwytów, które pozwalają nam szykować się na kawał przyjemnej rozgrywki. Musicie jednak wiedzieć, że historia jest bardzo krótka, niektóre checkpointy nie zostały rozlokowane w odpowiednich miejscach i nie każdy zakocha się w przygotowanej koncepcji.

Mimo wszystko pierwsze opinie są bardzo pozytywne i jeśli liczycie na nietypową, a zarazem przyjemną rozgrywkę, to będziecie zadowoleni. Ja teraz czekam tylko na potwierdzenie daty wydania na Xboksa One.

Superhot debiutuje dzisiaj na komputerach osobistych, a tak przedstawiają się pierwsze oceny (aktualna średnia 87%):

  • Digital Chumps - 100
  • CGMagazine - 100
  • Softpedia - 95
  • Hardcore Gamer - 90
  • Polygon - 90
  • VideoGamer - 90
  • God is a Geek - 85
  • PCWorld - 80
  • GameSpot - 80
  • Arcade Sushi - 80
  • Attack of the Fanboy - 80
  • Giant Bomb - 80
  • Kill Screen - 78
  • IGN - 75

 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Zupełnie nie mój klimat - ale skoro innym się tak podoba to czemu nie...
 

Do góry Bottom