1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Połączenie do komputera z banem?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Videel92, Lipiec 25, 2010.

1. Videel92

Videel92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !

Może to pytanie wydaje się głupie ale podobno "Kto pyta nie błądzi"
    Więc:
    Mam przerobioną konsolę (X360 Elite 120GB) i czy mogę ją podłączyć do komputera? Czy tak samo jak do internetu nie da rady?Wiem że z banem nie mogę korzystać z internetu w konsoli ale czy mogę ją podłączyć do PC?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak, abyś nie zalogował się do XBOX LIVE. Nie zalogujesz się = Nie masz bana = możesz grać przez xlink :p.
    Możesz ją podłączyć, ale pamiętaj nie loguj się do XBL!

4. Videel92

Videel92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale w tym problem że ja mam przerobioną konsole z banem ...

5. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No to łączysz kablem RJ-45 z komputerem i wszystko ok. Tylko nie możesz korzystać z Live.

6. Videel92

Videel92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha czyli ogólnie niema żadnych przeszkód przy podłączeniu kompa do xboxa? Bo ogólnie nie wiem czy będzie działać, gdy podłącze a wole nic nie zepsuć, czyli teraz musze tylko ściągnąc tylko tamte oprogramowanie
    ... Dzięki temat do kłódeczki

Wczytywanie...

Poleć forum