1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

połączenie dwóch xboxów rgh do wymiany plików

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez efer1985, Listopad 27, 2015.

1. efer1985

efer1985 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brzeszcze
    Witam. To mój pierwszy post na forum więc chciałem wszystkich powitać i z góry przepraszam za wszystkie błędy.
    Moje pytanie dotyczy połączenie dwóch xboxów z rgh w celu przerzucenia gier z jednego dysku na drugi żeby nie bawić się z pendrivem. Szukałem co nieco lecz znalazłem tylko o połączeniu do grania.
    Proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Przez LAN będzie szło wieczność jak się wogóle da, nie sprawdzałem i nie czytałem o takim sposobie. Najszybciej to chyba podłączyć dysk przez przejściówkę SATA\USB do drugiej konsoli.

Wysłane z mojego D5503

4. efer1985

efer1985 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brzeszcze
    No dzięki.
    Widziałem te adaptery i czytałem o tym, ale byłby to niepotrzebny koszt, więc chyba zostaje jednak pendrive. Chodzi mi o jednorazową akcje żeby zrzucic gy kumplowi

Wczytywanie...

Poleć forum