1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Połączenie internetowe nietypowa sprawa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rafiziom, Sierpień 24, 2016.

1. rafiziom

rafiziom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie od kilu dni posiadam RGH jak na razie radze sobie ze wszystkim, ale jestem na wyjeździe i nie posiadam zwykłego łącza internetowego Wifi-Router-Modem (nie mam bezpośredniego dostępu do routera). Mianowicie posiadam login i hasło do sieci wifi na całym świecie jest to sieć FON u mnie partnerem jest Netia, i tu pojawia się pytanie jak mieć internet w konsoli? Raczej po połączeniu do wifi nie będę mógł wpisać loginu i hasła więc pewnie zostaje opcja jakoś przez komputer i tu pytanie do Was jak można to zrobić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Udostępniając Internet po kablu lan z komputera.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Lub polaczyc sie na pc skopiowac mac adres konsoli wklepac login i haslo z poziomu pc. Zalogowac się do wifi na konsoli wyrzuci pc z sieci, konsola powinna mieć internet

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

5. rafiziom

rafiziom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiec tak sprawdziłem najpierw połączenie mostkowe, niestety prawdopodobnie sieć ma jakieś zabezpieczenia i po jakimś czasie internet znika nie można się zalogować ani nic, wyłączenie mostka nie pomaga dopiero po skasowaniu go.

Dobry pomysł jutro sprawdzę, zobaczymy czy pomoże, a co by było jak bym zmienił adres mac karty sieciowej w komputerze na adres z xboxa połączył się z siecią, odłączył komputer powrócił do pierwotnego mac komputera i się zalogował miał bym internet tu i tu, ale czy nie muszą być też odpowiednie adresy ip?

Dziękuję panowie, temat rozwiązany wszystko działa :)

Ostatnia edycja: Sierpień 29, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum