1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Połączenie internetowe poza miastem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dariuszka88, Sierpień 18, 2015.

1. Dariuszka88

Dariuszka88 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, niestety ale muszę przeprowadzić się poza miasto, gdzie będę zmuszony zdać się na internet mobilny. Używa ktoś internetu mobilnego do gry przez neta na xbox one? Czy w ogóle da rade grać na takim internecie? Jak tak to co polecacie jakiś z orange/play itp czy może z cyfrowego polsatu albo inny wynalazek?

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Jeżeli będziesz mieć dobry zasięg to powinno się grać w miarę choć czasem mogą być lagi, nie wiem jak z limitem, u mnie sama konsola miesięcznie pobiera średnio 200 GB więc na LTE był by problem, jak już masz brać to bierz tam gdzie najtaniej

4. Dariuszka88

Dariuszka88 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok mam jedynie możliwość z "normalnych sieci" podłączenie neostrady ale maksymalna prętkość by była do 10 Mb/s. Da rade na tym coś pograć?

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    to ja proponuje neo strade niż mobilny internet ja kiedyś grałem na 2Mb/s i dawało rade teraz ma 20 i nie jest tak źle, a tu nie masz limitu na dane

6. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jezeli dasz rade bierz neostrade do dzis ludzie grają na 2mb/s i nie maja z tym problemu w grach jedynie przy pobieraniu gier bardzo długo tobie zejdzie . Co do mobilnych ja korzystałem będąc w Polsce z konsola od czerwca do połowy lipca mobilnego neta z Play i osobiście jest najlepszym rozwiązaniem jezeli chodzi o cenę . Wykupiłem za 45 zł bez limitów (masz niestety 100gb więc tylko z nazwy bez limitu ) i grałem bez problemów . Prędkości maksymalne jakie ja łapałem to 27mb downlpadu i 14-16 uploadu.

W moim wypadku limit mi starczył bo jak pisałem byłem z rodzina na wakacjach i tylko w nocy i z rana przed wyjściem grałem.

Wczytywanie...

Poleć forum