1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Połączenie konsoli z PC.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez patryk878, Lipiec 28, 2010.

1. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Mam problem z połączeniem konsoli z PC. W tym sensie, że jak chcę pooglądać zdjęcia/filmy z PC na konsoli to nie mogę. Konsola nie wykrywa żadnego komputera na liście, a jak robię test to pokazuje, że nie są w tej samej sieci (Xbox i PC). Czy może mieć znaczenie, że jak miałem internet - Neostradę i miałem podłączoną konsolę z PC bezpośrednio kablem ethernet, a teraz podłączam Xboksa do komputera poprzez przejściówkę z ethernetu na USB?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    A nie lepiej połączyć Xboxa z PC kablem ethernet lub USB? Może powinieneś ustawić coś w Windowsie w ustawieniach dostępu?

4. patryk878

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Wejście ethernet mam zajęte przez normalny net i dlatego żeby mieć XBL łącze przez przejściówkę USB bo wejście ethernetowe mam tylko jedno.

5. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    A masz program Windows Media Connect , może coś by pomógł. Pamiętaj , że filmy , muzyka i obrazy powinny znajdować się w folderze Mój Komputer > Moje Dokumenty > Moja Muzyka/Filmy/Obrazy.

6. patryk878

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    A więc tak. Poszperałem trochę w ustawieniach sieciowych i udostępniałem co się da. Windows Media Player widzi Xboxa (wcześniej nie widział), udostępniłem bibliotekę ale nadal nie ma żadnych komputerów na liście jak przeprowadzam test na konsoli...

Wczytywanie...

Poleć forum