1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Połączenie lokalnego profilu z już istniejącym kontem Microsoft

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez kuzi1987, Kwiecień 6, 2016.

1. kuzi1987

kuzi1987 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z połączeniem lokalnego profilu córki z Xboxa z Kontem Microsoft.
    Po zalogowaniu się na konto Microsoft (na komputerze), widzę że jest już jakiś profil Xbox Live: Player12556844.

Wie ktoś może jak dodać lokalny profil do już istniejącego konta Microsoft?

Niestety na forum nie widzę tego typu problemu.

Dziękuję za pomoc z góry.
    Qzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak połączysz konto z Livem to MS nadaje każdemu użytkownikowi taki gamertag, który można jednorazowo nieodpłatnie zmienić. W Twoim przypadku nadali Ci Player12556844. Wejdź do ustawień tego konta i nadaj córce taki gamertag jaki chcesz ;)

4. kuzi1987

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurcze właśnie to jest dziwne, bo nie tworzyłem konta Xbox Live jak Tworzyłem konta Microsoft na telefonach dzieci. Widocznie MS z automatu to zrobił za mnie. Na konsoli zalogowałem się na profil córki, włączyłem Ustawienia i tam miałem wyszarzony napis "Zarządzanie kontem" więc połączyć nie mogę z konsoli :(

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zadzwoń najlepiej na Polski support, może tam Ci pomogą te konta połączyć :) 00 800 441 17 96

6. kuzi1987

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok. Dzięki za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum