1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"Połączenie nieudane z powodu niekompatybilnych danych"

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez Edzio666, Lipiec 3, 2014.

1. Edzio666

Edzio666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witajcie.

Przy próbie dołączenia do znajomego (np. gdy wyśle nam zaproszenie na telefon do misji) otrzymuje komunikat:
    "Połączenie nieudane z powodu niekompatybilnych danych"

Spotkał się ktoś z czymś takim?
    Pomogło wyjście do dashboardu i ponowne załączenie gry. Ale gry chciałem pograć za parę godzin - znów ten problem. Ma to związek ze przedwczorajszym patchem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Masz pobrane wszystkie aktualizacje, które są dostępne w menu gry?
    Macie takie same ustawienia co do celowania swobodne/automatyczne?

4. Edzio666

Edzio666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak/tak/tak.

Problem rozwiązany.

Problemem okazał się pendrive (gdyż miałem zainstalowaną jedną płytę na HDD a drugą na pendrive - w takim rozwiązaniu gra działa bardzo szybko, krótkie loadingi i brak doczytywania tekstur).
    Ale Rockstar coś zamieszał w ostatniej aktualizacji - i takie zestawienie nie działa - wywala właśnie ten bład.
    Usunąłem drugi dysk z pendrive i zainstalowałem go na HDD - wtedy wszystko działa.

Wczytywanie...

Poleć forum