1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Połączenie pada od 360 i Microsoft Wireless Desktop Receiver 3.1 : czy możliwe

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Polon013, Lipiec 26, 2012.

1. Polon013

Polon013 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Chciałbym kupić sobie jakiegoś pada do PC i pomyślałem, że najlepiej jak wybiorę tego od xboxa 360. Dobrze leży mi w ręce i chce sobie kupić kiedyś x'a, więc się przyda.

Zastanawiam się czy będzie on działał z Microsoft Wireless Desktop Receiver 3.1 (z tym łączy się myszka i klawiatura).
    Próbował ktoś tak zrobić? Ja niestety nie mam możliwości sprawdzenia.
    Szukałem na necie odpowiedzi, ale raczej nie ma.

Z góry dzięki.
    Pozdr.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yanku

Yanku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A nie lepiej kupić receiver dedykowany do padów Microsoftu i mieć możliwość podłączenia aż 4 sztuk ? (na identycznej zasadzie jak do xb) ? ;)
    jak sie kupuje razem z padem wcale nie wychodzi dużo więcej niż nowy pad :)

4. Polon013

Polon013 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie teraz tak patrze po allegro i nowy komplet wychodzi coś koło 120zł + 10zł za przesyłkę.
    Tylko tu chodzi o to, że tamten odbiornik już mam.
    A pada był może dał rade jakiegoś używanego znaleźć i byłoby o wiele taniej.

Tylko nie mam pojęcia czy to zadziała, chyba będzie trzeba kogoś w okolicy poszukać z xboxem :p

Pozdr.

5. Yanku

Yanku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    moim zdaniem nie zadziała, tak to dało by się znaleźć na ten temat jakieś info w necie :)
    a już na pewno nie podłączysz tam 4 padów ...

kupuj i sie nie zastanawiaj ! nawet jak by działały (jakimś cudem) oba, to zawsze możesz odłączyć gaming receiver i iść z padem do kumpla, a komputer dalej będzie 'na chodzie' :)

moja subiektywna sugestia :)

Wczytywanie...

Poleć forum