1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polaczenie PC-X360(udostepnianie sieci)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DeVil666, Grudzień 26, 2010.

1. DeVil666

DeVil666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Najpierw sie przywitam, a wiec witam :]
    Chcialbym podlaczyc konsole do internetu zrobilem tak: podlaczylem PC z X360 przez kabel ethernet i co teraz zrobic jak skonfigurowac ?
    ps. Mam Windows 7

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    udostepnic łacze internetowe - jest masa poradnikow - SZUKAJ

4. lolek1990

lolek1990 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    A że tak sie wtrące to czy do połączenia konsola <-> PC nie jest potrzebny kabel sieciowy scrossowany? Bo jestem wręcz pewien że tak. Pozdrawiam

5. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    gdzies obiło mi się o ucho, że ponoć nowe karty sieciowe już same jakby "przerabiają" normalny kabel na scrossowany ...

ale zawsze lepiej korzystać ze scroosowanego - mniej problemów ;)

do autora - podłącz scrossowanym do drugiej karty sieciowej i zmostkuj połączenie 2 kart sieciowych i bedzie dobrze :) - testowane, działa ^^

6. lolek1990

lolek1990 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    No ja kupiłem w poniedziałek Xbox `a S Gb i mam problem żeby zrobić sieć ad-hoc wiec gdyby ktoś miał jakieś konkretne propozycje to ja się podepnę pod ten temat. Próbowałem żeby X robił siec ad-hoc i na kompie równiez siec robilem i za nic nie chce mi sie X polaczyc z kompem, mimo iz komp wykrywa mi w sieci konsole. Pozdrawiam i DZ

7. DeVil666

DeVil666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ok juz sobie poradzilem do polaczenia użyłem normalnego kabla ethernet i użyłem połączenia mostkowego
    ps. wszystko jest na stronie microsoftu prosze bardzo: Używanie komputera do łączenia konsoli Xbox 360 z usługą Xbox LIVE
    dzieki za wszelkie rady, do zamkniecia
    ps. uzylem metody mostkowej ;]

Wczytywanie...

Poleć forum