1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Połączenie VPN - czyli obejście blokady regionalnej

Temat na forum 'Artykuły' rozpoczęty przez jakubkameleon, Marzec 22, 2011.

1. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Połączenie VPN - czyli jak ściągnąć gry i dodataki z amerykańskiego marketplace omijając blokadę reginalną.

Postaram się opisać krok po kroku jak skonfigurować połączenie VPN tak aby bez problemu ściągnąć sobie materiały objęte blokadą regionalną.

Co potrzebujemy:

Komputer stacjonarny z dwoma kartami sieciowymi, lub laptop ( tu wystarczy karta wi - fi i karata sieciowa) opiszę na przykładzie laptopa gdyż jest to niejako już standard a praktycznie każdy nowszy laptop ma na pokładzie karte sieciową bezprzewodową i kartę sieciową przewodową.

1. Pierwsze co wchodzimy na stronę https://secretsline.biz/en/account/index/ rejestrujemy się i logujemy.

2. Mamy konto logujemy się, niestety usługa połączenia z serwerem dla połączenia VPN jest płatana :( . Klikamy na stronie ADD MONEY wybieramy płatność SMS wpisujemy w pole 1.5 i klikamy PAY dostajemy stronę z numerem na który trzeba wysłać SMS i wpisać podaną TREŚĆ. Wysyłamy SMS potwierdzam CONFIRM. Po 2-3 minutach odświeżamy i mamy na stronie już pieniążki ja wczoraj dostałem 1.93$ ( za sms 6zł + vat ).

3. Dajemy serwer jaki potrzebujemy i czas jaki chcemy, ja potrzebowałem USA dlatego taki wybór

Dajemy ADD SUBSCRIBE

4. Klikamy na MANUALS ponieżej mamy link do progamu do ściągnięcia https://secretsline.biz/files/easy-vpn.exe

5. Instalujemy program, zaczamy konsolę z laptopem kablem sieciowym w ustawieniach karty w xbox ustawiamy ip,maskę, bramę i dns na automatyczne. Po zainstalowaniu programu w połączeniach sieciowych pojawi się nowe połączenie lokalne, wchodzimy tam w właściwości udostępnienie połączenia sieiowego zaznaczamy dwa pola w liście rozwijalnej wybieramy połączenie lokalne. Potwieradzamy zamykamy.

6. Uruchamiamy ściągnięty program w zakłdce Connection jest na dole czas naszego wybranego połączenia VPN i przycisk "connect" klikamy po połączeniu możemy zacząć dalszy punkt.

7. Teraz testujemy połączenie z poziomu konsoli u mnie od razu test przeszedł i już jest połączenie z ip USA :) możemy siągać teraz wszystko bez blokady regionalnej :).

Po uruchomieniu programu prosi o login i hasło należy wpisać to które używaliśmy na stronie internetowej, w programie można ustawić subskrycje tak jak na stronie jak kto woli. WAŻNE przez VPN ściągajcie ostanie 5% gry czy dodatku wcześniej zapuście ściąganie normalnie jest po prostu szybciej, i kolejna sprawa w programie jest zakładka Subcribe Control i tam w polu jest Subscribe back czyli po ściagnięciu tego co chcecie dajcie to Subcribe back i pieniążki wróca, przez co można używać tego do woli :)

Jakby ktoś miał pytania z chęcią moge doradzę.

Opis rozszerzony uzupełniłem gdyż nie zawierał informacji o uruchomieniu progamu i przez to połączenie nie działało właściwie, informację dostałem od użytkownika

lukascube

(któremu serdecznie dziękuje ) który podjął próbę i tylko stracił czas... Teraz poradnik jest pełny i sposób działa w 100%.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    wszystko dziala:)
    polecam

4. Uve xxl

Uve xxl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oświęcim
    Sorry za odkopanie tematu ale nie chciałem zakładać nowego o podobnym temacie

Wie ktoś może i mógłby napisac tutka jak to zrobić przez router? mój router to PLANET WRT-414, i ma cos takiego jak VPN Pass-Through

5. Fangos77

Fangos77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jest jakis inny serwis oprocz tego Secretsline ?

6. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    UWAGA !

Na secretsline.biz nie da się ostatnio zarejestrować !

Sam szukałem VPN za SMS i nic nie znalazłem, same wałki i przekręty. Nie polecam.

7. Fangos77

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Secrets line nie ma juz mozliwosci wyboru regionu tak jak kiedys (np. USA , UK , GER itd.) takze nie wiem co robia ci ktorzy pisza ze im dziala

8. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nic nie robią. Wbijam na adres, podaję login/hasło i normalnie loguje mnie na konto, pokazuje mi kasę i pozwala kupić (wymienić kasę na) VPN.

9. Fangos77

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale jakie jest IP ? to jest najwazniejsze bo kiedys mozna bylo wybrac region (np. USA to amerykanskie IP , UK brytyjskie itd.)

Wczytywanie...

Poleć forum