1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Połączenie WiFi i Xbox Live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bartos90, Kwiecień 15, 2012.

1. bartos90

bartos90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Mam slima połączonego z xbox live przez wifi i chciałbym się odłączyć od live'a, ale żebym nie musiał na nowo wpisywać klucza wpa jak będę chciał się znowu połączyć. Jest to możliwe w ogóle? I jeszcze jedno - czy będąc zalogowanym do live'a można się odłączyć od niego nie wylogowując profilu (chodzi tylko o wifi)? Sorka jeśli coś podobnego było lub nie ten dział. Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    klikasz na sieć i robisz odłącz

4. bartos90

bartos90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Wiem o takiej opcji, ale jak się odłączę i potem będę chciał się znowu połączyć to muszę wpisywać klucz wpa swojej sieci i chodzi mi o to żeby nie wpisywać za każdym razem klucza.

5. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Jeśli się odłączysz od sieci będziesz musiał jeszcze raz wpisać klucz sieci.

Wczytywanie...

Poleć forum