1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Połączenie X360 do internetu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jankes001, Listopad 11, 2013.

1. Jankes001

Jankes001 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Siema,
    teraz mam internet na kabel i mam taki plan, żeby podłączyć xboxa do neta: kupuje byle jaki router, podłączam go kablem z gniazda internetowego (w ścianie :tongue-new:). Ok mam sieć Wi-Fi, ale teraz pojawia się problem z bezprzewodową kartą sieciową do Xbox 360, po pierwsze ciężko ją znaleźć, po drugie jest dosyć droga i wywęszyłem na Allegro taką kartę sieciową Wi-Fi, tylko że na usb (macie link do aukcji http://allegro.pl/karta-sieciowa-wifi-wi-fi-usb-150mbps-livebox-nano-i3689764749.html) i takie cacko podpinam do xboxa. Co o tym myślicie, zadziała ?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. sipexcom

sipexcom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Żeby mieć net w ixie wystarczy zwykły Access Piont, który można ustawić jako CLIENT'a.
    Koszt około 30 PLN (chyba, że masz kogoś kto ma jakiś stary złom na chodzie).
    Ja tak zrobiłem i działa. Jest net ale nie działają gry w SYSTEM LINK (mam dwie konsole w sieci lokalnej - jedna do routera po kablu bo blisko a po ACCESS POINT CLIENT drugi). Niestety nikt na tym forum chyba nie potrafi mi pomóc.
    Powodzenia.

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie zadziala, po drugie jak masz router to podlacz xboxa kablem, prosto i bez problemow

Wczytywanie...

Poleć forum