1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Połączenie X360 do PC przez Media Center

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez marshal83, Styczeń 27, 2009.

1. marshal83

marshal83 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Jestem nowym użytkownikiem forum i tym samym x360.
    Na wstępie dodam jeszcze ze długo prubowałem znaleźć odpowiedz na mój problem, zarówno na tym forum jak i ogólnie w internecie.

Podłączyłem moją konsole do sieci lokalnej, konsola otrzymała wszystkie potrzebne adresy, maski, bramy itd. potrzebne do prawidłowego połączenia z internetem.

Wielkie było moje zdziwienie kiedy po pewnym czasie szukania jakiegokolwiek narzędzia do przeglądania zasobów sieciowych lub internetowych niczego takiego nie znalazłem.

Z tego forum dowiedziałem się, że jakiekolwiek połączenie możliwe jest tylko za pomocą media center, wiec korzystając z instrukcji znalezionych w sieci zaczełem próby konfiguracji połączenia.

Na komputerze PC w WMP11 wszedłem w zakładki: Biblioteka>Udostępnianie Multimediów - tam włączyłem udostępnianie i tu pojawił sie problem.
    Lista "Udostępnij moje media dla" jest zupełnie pusta.
    Sprawdzałem odblokowanie portów, wyłączałem firewalla, niestety nic nie podziałało. Dodam że system którego używam to Win XP SP3 x32 a konsola i PC są w tej samej podgrupie adresów IP.

Jeśli ktoś spotkał się z podobnym problemem i/lub wie jak go rozwiązać proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrzysiekeM

KrzysiekeM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Małopolska
    Moje pytanie jest następujące... Czy PC i X połączone są bezpośrednio kablem ethernet? ponieważ z tego co wiem to łącząć ich przez router nie znajdą sie nigdy.

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ja mam taki problem na xp. nie da sie wolazyc odostepniania mediow. u siebie znam powod (nieoryginalny modyfkowany system)

Wczytywanie...

Poleć forum