Połączenie Xbox 360 Elite do monitora i głośników przez DVI

Damianos_17

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Kupuję konsolę Xbox 360 Elite i chcę ją podłączyć do monitora Samsung SyncMaster 203B oraz głośników komputerowych. Chcę wycisnąć na tym monitorze jak najlepszą jakość obrazu. Początkowo chciałem połączyć prze D-SUB kablem VGA, ale sprzedawca radzi mi żeby połączyć prze DVI. Sygnał przesyłany jest cyfrowo, a nie analogowo jak w przypadku D-SUB. Proszę forumowiczów o wytłumaczenie ( najlepiej obrazkowo ) , co będzie potrzebne do takiego połączenia ? Na pewno kabel HDMI>DVI HDMI-DVI XBOX 360 SZCZECIN NOWY BLISTER (895077790) - Aukcje internetowe Allegro . Panowie co jeszcze ? Jakiś kabel od dźwięku ? Tylko prosiłbym pokazywać na obrazkach, a najlepiej z allegro.
 

japon25

Użytkownik
Użytkownik
ja mam podłączoną konsolę pod monitor i wieże takim kablem jak ten do którego masz linka tylko że ja przy wtyczce do monitora mam jeszcze dwa czincze które podłączyłem do wieży
sorki mój kabel nie jest hdmi (nie przyjrzałem się temu kabelkowi z allegro )
 

Damianos_17

Użytkownik
Użytkownik
Na innym forum już mi podpowiadają, że będę musiał kupić jeszcze coś takiego >> ORYGINALNY KABEL AUDIO ADAPTER XBOX 360 MICROSOFT (901853567) - Aukcje internetowe Allegro . Czy w zestawie ( wraz z konsolą ) już są kable, które trzeba wpiąć w to czerwone i białe wejście ?
 

michanow

Użytkownik
Użytkownik
ja mam monitor LCD 19" D-SUB podłączony do xboxa kablem z allegro link:KABEL GOLD DO XBOX 360 VGA HD AV POZLACANY K21 (904109770) - Aukcje internetowe Allegro i muszę powiedzieć, że jedyna różnica pomiędzy moim tv 32" hdmi, to jest po prostu wielkość matrycy, w ogóle, gdy kupiłem ten kabel nie spodziewałem się tak dobrej grafy, mam wrażenie, że miejscami jest lepiej niż na tym tv, mam na myśli grę forza 3, wiem, że nie o to ci chodzi, ale chciałem powiedzieć, że to nie jest złe rozwiązanie(zależy na jaki kabel trafisz) no ale nigdy nie widziałem przez DVI więc nie mam porównania
 

lukzel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam

Damianos_17 jak rozwiazałes sprawe podłączenia konsoli przez dvi i poprowadzenia dźwięku ??
 

snake68

Użytkownik
Użytkownik
 

Do góry Bottom