1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Połączenie Xbox 360 slim do PC przez WIFI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamykos, Listopad 24, 2010.

1. kamykos

kamykos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć,
    wujek google niestety nei pomaga. Wyskakują tylko tematy jak udostępnić internet przez wifi na xboxie. To już mam dawno za sobą.
    Niestety nie mam crossowanego kabla więc staram się jakoś podłaczyć żeby wgrać dane na dysk x`a przez wifi.

posiadam: xbox 360 slim, windows 7

W momencie gdy wchodzę w ustawienia konsoli, sprawdzanie połaczenia z komputerem, wybiore sobie odpowiedni laptop test wychodzi super. Zero problemow. niestety w netowork(na pc) ani po ip xboxa nie chce się połaczyć z nim. Ktoś zna jakieś magiczne rozwiązanie?
    Starałem sie ściągnąć też ten program ze strony xboxa ale neistety zakładka /pcsetup nie działa.

Starałem się łączyć tez przez media center tylko teraz nawet nie wykrywa połączenia.

Z góry dziekuje za odpowiedź i proszę mi nie pisać żeby z wyszukiwarki korzystać albo z google bo robiłem to :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TrueUser

TrueUser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Wlkp.
  4. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam,

Czy byłby ktoś na tyle uprzejmy i odpowiedział po raz kolejny na pytanie, bo mam podobny problem, a link z posta wyżej już wygasł.

pozdrawiam

5. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
  6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    po wifi nie udostepnisz raczej z pc.
    karta wifi w pc to nie Acces point

7. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Udostepni w trybie AD-HOC z reszta mozna karte wifi zmienic w tryb nadawania choc nie kazda

Wczytywanie...

Poleć forum