1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polaczenie Xbox LCD<zadziala?>

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez VenoVel, Marzec 6, 2011.

1. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. mam do was pytanie w sprawie podlaczenia konsoli xbox 360 slim do monitora asus VH222D. Moj Pomysl jest taki:

Kabel HDMI-VGA->Kabel optyczny z koncowka jack podlaczony z xboxa do->Adapter 2chinch na jack->podlaczenie do kina domowego poprzez chinch
    Okablowanie:
    bk414b KABEL HDMI na VGA 3m GOLD OPLOT NOWOŚĆ (1486762572) - Aukcje internetowe Allegro
    CYFROWY KABEL OPTYCZNY - PROLINK EXCLUSIVE 1,8m (1478025241) - Aukcje internetowe Allegro
    + Adapter + kabel chinch
    Chcialbym poprostu aby ktos to ocenił. Z gory dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    nie zadziała. nie pójdzie sygnał HDMI->VGA. HDMI to sygnał cyfrowy a VGA analogowy i nie da się tego zamienić jakikolwiek kablem. potrzebny by był konwerter sygnału (skaler) ale to zupełnie nie opłacalna sprawa. podłącz kablem AV->VGA.

dżwieku cyfrowego z kabla optycznego też nie zamienisz kablem na zwykłe chinche. ewentualnie możesz zamienić na coaxial.

4. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    czyli nie pojdzie? no trudno pozostaje mi kupic oryginalny kabel vga m$. dzieki za odp

5. mateuszx20

mateuszx20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie koniecznie oryginalny. Ja mam kabel madcatz z allegro, za który zapłaciłem około 40zł z wliczoną przesyłką (trzeba dokupić przejściówkę z chinch na mini jacka dla audio jeśli jest taka potrzeba). Jakość bardzo dobra, a mam do czego porównać bo wcześniej miałem kabel BigBena.

XBOX360 ProSeries VGA+OPTICAL+AUDIO od MadCatz !!! (1495712597) - Aukcje internetowe Allegro

Wczytywanie...

Poleć forum