1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Połaczenie Xbox Live??? pomocy!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DanieloG, Lipiec 15, 2010.

1. DanieloG

DanieloG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A wiec moja sytuacja wyglada tak, mam internet radiowy AXESS-TEL z ORANGE
    i próbuje podłączyc xbox'a pod komputer lecz on nie chce sie w ogóle połaczyc, próbowałem udostepnic połaczenie ale moze cos źle zrobiłem ;/ prosze o pomoc jak krok po kroku mam to zrobic bo ja juz nie wiem;/:( i dodam ze jest to internet radiowy

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
  4. xRazor

xRazor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łomża
    podlaczas przez moduł wifi czy kabel LAN?

5. DanieloG

DanieloG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. DanieloG

DanieloG Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    połaczenie xbox live przez internet radiowy ?

witam
    Jako ze pisałem wczesniej lecz dalej nie moge znaleźc rozwiązania postanowiłem ponownie napisac

taki posiadam modem (router)
    mam go bezpośrednio podłaczonego przez USB poniewaz karta sieciowa jest spalona i czy przez karte sieciowa musze miec podłaczonego by podłaczyc xbox live czy tak jak teraz przez USB da rade ?? pomocy

7. xRazor

xRazor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łomża
    Jeśli w komputerze działa ci internet to nie musisz mieć tej karty sieciowej.

Wystarczy że kablem LAN podłączysz X360 do routera i odpowiednio skonfigurujesz, chyba że chcesz kupić moduł wifi za 200 zł.

8. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    To jest router. Mozesz podpiac (do portu 2,3 lub 4) do niego xa tym kablem z zestawu, chyba ze nie dostales to kup pierwszy lepszy ze sklepu komputerowego/marketu. Nie musisz przez karte sieciowa, a poza tym zeby miec internet w xboxie to PC musialby byc wlaczony.

Wczytywanie...

Poleć forum