1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Połączenie xboxa do internetu przez pc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wojsz20, Grudzień 21, 2012.

1. wojsz20

wojsz20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam mam problem i od razu mówie że wasze gó$$$$$$ tutorialiki http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/polaczenie-xbox-360-z-windows-7-tutorial-30460/ jak połączyć xboxa do internetu przez pc są chyba robione na windowsa 95. Udostepniam sieć , wpisuje te wszystkie bramki dns, ip do komputera a potem do xboxa wszystko zgodnie z tutorialem , nic to nie daje niestety.Nie da sie połączyć i pokazują sie sugestie.Powiem tylko że mam windowsa 7, mój pc jest połączony adapterem wifi z ruterem( niestety konsola ma wbudowane wifi do 2 metrów i nie łapie zasiegu lub go traci), dodatkowo posiadam router tp-linka ostatecznie nawet ten tutorial nie pomaga Konfiguracje Xbox Live | Artykuły

2. Lotnik421 Xbox One

3. SmoQ1988

SmoQ1988 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wołomin
  4. tomcio83

tomcio83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wyjcowa
    Dziwne ja mam 5m xboxa or routera wifi i jakoś spoko łapie nie stracił zasięgu nigdy jeszcze

Wczytywanie...

Poleć forum