Połączenie xboxa z ekranem laptopem

Netiuner

Świeżak
Świeżak
Witam otóż chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość użycia matrycy laptopa jako ekranu do gry zamiast telewizora i Monitora.
Jeśli jest taka możliwość to jaki dodatkowy sprzęt ?

Konsola nieprzerabiana.
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
pewnie, że można, ale obraz jest straszni słaby i mały
jesli masz hdmi w laptopie to możesz podłąćzyć bez problemu, ale jesli chcesz normalnie av to troche cie roboty czeka, zobacz tutoriale na yt
 

Haremhaton

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli masz WEJŚCIE HDMI w laptopie, bo w większość jest tylko wyjście, a wtedy oczywiście przez ten port połączyć się nie da :)
 

Netiuner

Świeżak
Świeżak
Według specyfikacji Laptopa Posiadam HDMI Wejścia/Wyjścia zatem wystarczy kupić kabel podłączyć?.
A jakie by były następne kroki po podłączeniu kabla ?
 

Haremhaton

Użytkownik
Użytkownik
Tak na logikę, na internecie bądź bezpośrednio na płycie ze sterownikami do laptopa, powinny być specjalne sterowniki/programy do odbierania sygnału przez HDMI. Tak samo mówią ludzie z tego forum WYMODEROWANO Także musisz przeszukać sterowniki, ewentualnie stronę internetową producenta w poszukiwaniu wymaganej procedury.

PS. Może napisać jakiego masz lapka? Zazdroszczę, że ma wejście HDMI :D
 

invisible

Użytkownik
Użytkownik
Praktycznie wszystkie laptopy na rynku posiadaja tylko wyjscie HDMI. Aby bylo mozliwe granie na ekranie laptopa poprzez HDMI potrzebne jest wejscie HDMI, ktore niestety wystepuje bardzo rzadko i to zapewne w drozszych modelach, a nie budzetowych. Niestety obawiam sie, ze masz tylko wyjscie, ale lepiej upewnic sie sprawdzajac instrukcje obslugi, badz informacje na necie odnosnie posiadanego modelu. Drugim sposobem jest posiadanie karty telewizyjnej. Czesto posiadaja one wejscia, ktore umozliwiajace podlaczenie zewnetrznych zrodel. Innego sposobu raczej nie ma.
 

Netiuner

Świeżak
Świeżak
To już laptop z wyższej pułki Asus X73S -SV kilkokrotnie sprawdzałem na stronie producenta oraz także w Google szukałem odpowiedzi czy to jest tylko wyjścia/wejścia.
I znalazłem na stronie amerykańskiej że jest input/output z wersja hdmi 1.4.
W 1.4 to już znormalizowane jest wejście/wyjście.

Z strony hdmi.
"The 1.4 version of the specification defines common 3D formats and resolutions for HDMI-enabled devices, enabling 3D gaming and other 3D video applications. The specification standardizes the input/output portion of the home 3D system, facilitating 3D resolutions up to dual-stream 1080p. "
 

invisible

Użytkownik
Użytkownik
Mozesz zarzucic linkiem do tej amerykanskiej strony?
 

Netiuner

Świeżak
Świeżak
Ale czego hdmi czy laptopa?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
do notebooka :)
 

invisible

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiscie laptopa. Specyfikacja HDMI za duzo nam nie da, gdyz zawsze moze zostac wykastrowana z pewnych rzeczy.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
To już laptop z wyższej pułki Asus X73S -SV kilkokrotnie sprawdzałem na stronie producenta oraz także w Google szukałem odpowiedzi czy to jest tylko wyjścia/wejścia.
I znalazłem na stronie amerykańskiej że jest input/output z wersja hdmi 1.4.
W 1.4 to już znormalizowane jest wejście/wyjście.
Po pierwsze jest to laptop z niskiej/średniej półki

Po drugie na 100% to jest tylko HDMI Out

Wejście HDMI mają tylko Delle Alienwery M18 oraz kadłubki typu Clevo itp. Czyli laptopy w pierwszym przypadku za ok 10 000zł a w drugim od ok 6000zł
 

Do góry Bottom