Połączenie xboxa z internetem

Rod

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Szukałem na google i tym forum jednak ciągle nie rozumiem jak moge i czy moge podłączyc mojego xboxa 360 za pomoca laptopa ktory ma wi fi
Sytuacja wyglada tak ze mam router jednak jest on za dalego od konsoli abym mogl go podłaczyc kablem enthernet wiec pomyslałem ze moge to zrobic za pomoca notebooka ktory ma bezprzewodowy dostep do internetu na zasadzie
xbox -kabel enthernet dolaczony do zestawu konsoli-notebook
moze mi ktos powiedziec na jakiej zasadzie będzie to wygłądać ?

przepraszam za chaotyczność oraz brak interpunkcji itp.
 

grzesiuzz

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Proszę: Konfiguracje Xbox Live | Artykuły
A jeżeli to nie pomoże pisz dalej :)
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze musisz podłączyć kabel krosowany do laptopa i xboxa360. Potem udostępnić internet temu kablowi

Jak w systemie Windows XP włączyć usługę Udostępnianie połączenia internetowego dla sieci domowej lub sieci w małym biurze

Jeszcze powiedz jaki to ruter. Jak livebox to nie ma problemu.
 

Rod

Użytkownik
Użytkownik
rozumiem ze kabel dolaczony do zestawu xbox 360 elite NIE jest krosowy i aby utworzyc takie polaczenie bede musial takowy kupic ?
jezeli tak to moze ktos podac jakies wskazówki jaki wybrac ?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
cross długosci jaka ci potrzeba

innych wskazowek nie ma
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
ew. kabel ethernet zwykly. mi sie bez problemu z xbl łączylo
 

Hasky

Świeżak
Świeżak
Powiem Ci mam ten sam problem i napisz mi czy to działa to też spróbuję;)
 

Nowis

Użytkownik
Użytkownik
Ja osobiście miałem problem z konfiguracją, a internet mam tak Livebox--Wi-Fi-->PC-->xBox, ale podłączyłem na chwile xBox'a bezpośrednio do routera założyłem konto na x Live i podłączyłem kablem pod PC i bez żadnych konfiguracji net w konsoli był więc jak masz możliwość podłączenia ix'a bezpośrednio do routera to możesz spróbować. :)
 

Rod

Użytkownik
Użytkownik
no wiec zakupiłem kablel cross i dalej nie moge sie polaczyc z live wiecej o tym tutaj :

http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/dalsze-problemy-z-xbox-live-47435.html
 

kadilak

Świeżak
Świeżak
Ludzie pomozcie!mam kabel krosowany polaczylem xboxa1 z pc a w xboxsie w ustawieniach sieciowych nie moge polaczyc sie z dns.poradzcie cos?
 

Do góry Bottom