Połączenie xbox'a z Windows Media Center

bqa303

Użytkownik
Użytkownik
Cześć, Mam problem z połączeniem xboxa z laptopem i Windows Media Center ( WIN 7 ). Mam router TP linka, x box podpięty po kablu, lapciak przez WiFi. Za pierwszym razem wyskoczył mi komunikat na klocku, że trzeba wpisać kod w WMC na lapku i tak też zrobiłem, jednak synchronizacja nie zakończyła sięsukcesem. Na xboxie pojawił się komunikat, że nie można połączyć i proszę uruchomić klocka jeszcze raz. Przy każdej kolejnej próbie połaczenie wyskakuje takie samo powiadomienie, " nie udało się połączyć, zrestartuj konsole i spróbuj ponownie"….
Mam najnowszą wersję FW na Xboxie, konto gold. Lapciak na win 7 z sp i wszystkimi dostępnymi aktualizacjami.

Jak ktoś wie w gdzie leży problem proszę o pomoc.
Z góry thx i pozdrawiam,
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik

bqa303

Użytkownik
Użytkownik
dzięki za pomoc, sprawdzę wieczorem. Czyli z WMC nie przejdzie? :)
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Jak się pokombinuje to pewnie przejdzie, ale ja bawić się w to nie chciałem. Dużo wygodniejszy jest ps3 server
 

bqa303

Użytkownik
Użytkownik
właśnie ciekawi mnię to dlaczego wyskakuje taki błąd na xboxie. No ale ok PS3MS jest lepszy to nie bedę zawracać sobie głowy WMC
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Cześć, Mam problem z połączeniem xboxa z laptopem i Windows Media Center ( WIN 7 ). Mam router TP linka, x box podpięty po kablu, lapciak przez WiFi. Za pierwszym razem wyskoczył mi komunikat na klocku, że trzeba wpisać kod w WMC na lapku i tak też zrobiłem, jednak synchronizacja nie zakończyła sięsukcesem. Na xboxie pojawił się komunikat, że nie można połączyć i proszę uruchomić klocka jeszcze raz. Przy każdej kolejnej próbie połaczenie wyskakuje takie samo powiadomienie, " nie udało się połączyć, zrestartuj konsole i spróbuj ponownie"….
Mam najnowszą wersję FW na Xboxie, konto gold. Lapciak na win 7 z sp i wszystkimi dostępnymi aktualizacjami.

Jak ktoś wie w gdzie leży problem proszę o pomoc.
Z góry thx i pozdrawiam,
Zapora w systemie dopuszcza konsole do wmc ?
Mozesz jeszcze uzyc windows media player udostępniając konkretne katalogi, beda one widoczne w zaleznosci od wyboru kategorii w biblioteka filmow, biblioteka muzyki lub biblioteka obrazow
 

bqa303

Użytkownik
Użytkownik
@UP
Generalnie, udostępniłem wszystko co mam na lapciaku dla Xboxa i z poziomu xboxa mogę wszystko przeglądać, tylko nie przez WMC.
Zainstalowałem wczoraj PS3 Media center i wszystko śmiaga jak trzeba napisy w filmach itp.

To zadam jeszcze jedno pytanie, czy jest jakaś aplikacja, dzięki której mogę udostępniać obraz z laptopa na telewizorze, bez konieczności podpinania kablem to tv? Chodzi mi o oglądanie seriali z megavideo na telewizorze?

z góry thx
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
@UP
Generalnie, udostępniłem wszystko co mam na lapciaku dla Xboxa i z poziomu xboxa mogę wszystko przeglądać, tylko nie przez WMC.
Zainstalowałem wczoraj PS3 Media center i wszystko śmiaga jak trzeba napisy w filmach itp.

To zadam jeszcze jedno pytanie, czy jest jakaś aplikacja, dzięki której mogę udostępniać obraz z laptopa na telewizorze, bez konieczności podpinania kablem to tv? Chodzi mi o oglądanie seriali z megavideo na telewizorze?

z góry thx
A windows ktory masz ma WMC ?
Co do dodatkowego pytania to jakis żart ?
 

Do góry Bottom