1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polaczenie z internetem - nietypowe?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Sosen, Luty 27, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Sosen

Sosen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam. Mam dosyć nietypowy problem (chyba). Mam osiedlówke i kabel z neta idzie bezpośrednio z klatki schodowej do kompa i mam też xboxa i tutaj pojawia się problem bo próbowałem go podłączyć tym kablem bezpośredniono i nie zadziałało.. Ip ok dns po pewnym czasie też ok ale następne rzeczy już nie.. i tutaj pojawia się moje pytanie: czy można bezpośrednio podłoczyć x'a do neta tym kablem? Czy jednak muszę kupić router/switch cokolwiek - nie znam się.. Tak czy siak,co muszę zrobić żeby mieć w końcu neta w x'ie! Najlepiej bez żadnych kosztów na zakup jakiś tam urządzeń.. Wszystkie poradniki opisują jak to zrobić ale dla posiadaczy neostrady itp. a co z normalnym osiedlowym połączeniem?! Proszę o pomoc!! :confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A co tu za nietypowe połączenie? Osiedlówki zazwyczaj "dają" internet abonentowi na podstawie jego numeru MAC'k karty sieciowej. I tak zapewne jest u Ciebie.

Musisz spisac ten numer z sieciowki z komputera i wpisac w XBOXie (numeru IP, bramy dns nie wpisuj - x sam je pobierze. Jak to wszystko wykonac znajdziesz na google oraz tutaj na forum - te watki byly juz poruszane.

Bedziesz mial problemy pisz na PW. Tymczasem zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum