Polaczenie z usluga xbl zostalo utracone

babol007

Świeżak
Świeżak
Witam , mam niecodzienny problem , dzis wlaczam konsole xbox live dziala w dashu ale wchodzac do MW3 wywala mi komunikat jak w tytule.
Konto gold oczywiscie mam wazne , polaczenie internetowe tez dziala. W dashu normalnie wszystko smiga moge przegladac net ale jak loguje sie do gry to mnie wywala, o co tu chodzi? Z gory dziekuje za odp.
 

Gorczas

Użytkownik
Użytkownik
Mam podobny problem xbox live w menu startowy działa mogę przeglądać całą zawartość ale jak chcę włączyć FIFE 12 to mnie wywala i prosi o ponowne zalogowanie.
 

xBlueFighTer

Świeżak
Świeżak
Tak się składa ,że ja też mam ten problem sprawdzałem BF3 MW3 i FIFE 12 i wszędzie to samo może ktoś wie co się dzieje?
 

Gripix

Użytkownik
Użytkownik
a chcialem zrobic ten sam temat :p
Mam tak samo ... :(
 

Milan

Użytkownik
Użytkownik
Tez to samo ;p
 

Tofu212

Banned
możliwe ,że problemy od ea serwerami
 

xBlueFighTer

Świeżak
Świeżak
Czy MW3 jest od EA? to każdej gry dotyczy...
 

babol007

Świeżak
Świeżak
Ja Pier... sprobujcie sie zalogowac na xbox live na stronie , mam nadzieje ze ta wartosc 0G sie zmieni bo mialem prawie 15000G . Czyzby wszystko zostalo wyzerowane. Mam nadzieje ze szybko to poprawia. Z tego co wyczytalem nie mozemy sie zalogowac bo zostaly zresetowane konta i sa teraz silver ale mysle ze to tylko chwilowy blad.
 

xBlueFighTer

Świeżak
Świeżak
Gdzie to wyczytałeś to są chyba jakieś jaja też na strone się logłem i pisze o pkt 0 saldo konta 0 gier co to ma być!
 

babol007

Świeżak
Świeżak
Nie wiem czy juz naprawili ale przed chwila przenioslem profil na karte pamieci ( w razie bezpieczenstwa) usunalem profil z konsoli i pobralem ponownie profil przez neta na konsoli i w tej chwili wszystko dziala . Do MW3 moge sie normalnie zalogowac. Mam nadzieje ze to MS naprawil ten blad a jezeli nie to mozecie sprobowac zrobic tak jak ja.
 

xBlueFighTer

Świeżak
Świeżak
@babol007
Wszystko mi już działa wbiłem teraz na BF3 i już jest ok chyba już naprawili ;] więc możemy pykać :D!
 

kucol1984

Świeżak
Świeżak
mam to samo ciekawe o co chodzi napisalem juz do xboxowych fachowcow z microsoftu zobaczymy co odpisza ;/ oby szybko to naprawili mi do tego czasami wyskakiwal jeszce kod statusu 8b010008 ale dzis to posypalo sie tak jak u was i wyrzuca z live
 

Gorczas

Użytkownik
Użytkownik
Mi też już wszystko działa poprawnie właśnie się wbiłem na serwery EA FIFA 12
 

Gripix

Użytkownik
Użytkownik
Potwierdzam Dziala Mi Tez WSzystko ;)
 

Do góry Bottom