1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polaczenie z xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Matelan, Listopad 14, 2012.

1. Matelan

Matelan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włoclawek
    Witam.
    Generalnie chodzi mi o calosc zwiazana z xbox live. Szczerze powiedziawszy po googlowaniach nie doszedlem do niczego, bo to chyba tak banalne rzeczy ktore nie sa nawet poruszane.
    Mianowicie nie mam pojecia w ogole na jakiej zasadzie to dziala. Nie mam zadnego znajomego z xbox live wiec nie mam sie i kogo spytac. Napisze konkretne pytania i z gory dziekuje za odpowiedz.

1. Mam wersje slim (nie wiem czy to istotne), nieprzerobiony no i co dalej? jak mam uzyskac ten dostep do internetu? czy potrzebuje jakiegos kabla laczacego komputer z xboxem? (internet mam z sieci publicznej, poprzez kabel, zadnego routera) Jakie sa w ogole kroki do uzyskania tego?
    2. Na allegro sa np triale na 14 dni, jak je aktywowac?
    3. Czy mozna te triale wykorzystywac wielokrotnie jeden po drugim?
    4. Czy wystarczy ze aktywuje takiego triala i powiedzmy mam takiego assassina creeda 3 do ktorego wyszly juz patche, czy automatycznie mi sie potem one sciagna?
    5.Rozumiem, ze xbox live gold zezwala na granie przez siec w np FPS'y bez zadnego problemu?

Przepraszam za tak banalne pytania ale po prostu nie potrafie zrozumiec dzialania tego dostepu do internetu. Nie mialem nigdy z czyms takim stycznosci i nie potrafie sobie wyobrazic jak to wszystko dziala.

pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    1. Kabel Ethernet i połącz X'a do kompa podłączonego do internetu. (Nie znam się na podłączaniu XKloca do kompa, poszukaj)
    2. Kupujesz kod, wchodzisz w przewodnik XBOX, zakładka na prawym brzegu i tam masz: Zrealizuj Kod. Wpisujesz tam i gitara. Tylko uważaj: Triale 14-sto dniowe się skończyły więc to są ostatnie kody, ponieważ te kody kiedyś były na 48H, potem na 14 dni, a teraz znowu na 48H, ale sprzedawcom z allegro zostało dużo tych 14-sto dniowych. Z tym że ten kod to nie kod na GOLDA. Używając tego kodu możesz grać online na LIVE i korzystać YouTube i nic więcej. Nie jest to pełny GOLD.
    3. Tak, można.
    4. Tak, aktualizacje są darmowe i pobierają się automatycznie.
    5. Dzięki GOLD'owi grasz możesz grać Online we wszystkie gry, które mają tryb Online. Kod na 14 dni też to umożliwia. Uważaj tylko na Online Pass'y. Jeśli nie wiesz co to jest to zapraszam do tego wątku: http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/poczatkujacy-do-czego-sluzy-online-pass-146209/ , swoją drogą założonego przeze mnie.

P.S. Jeśli pomogłem, daj przydatne.

1 osoba to lubi.
  4. Matelan

Matelan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włoclawek
    Dziekuje za odpowiedzi.
    A czy jest ktos w stanie wyjasnic mi jeszcze ten proces z kablem? Nie podlacze go do 'komputera z internetem' gdyz jest tam tylko jedno wejscie sieciowe.
    Modemu ani routera nie posiadam. Po prostu idzie z gniazdka do komputera. co dalej?

UPDATE
    Pogooglowalem troche i znalazlem np temat w ktorym ktos pisal, ze tez ma kabel ciagniety ze sciany i po prostu odlacza go z pc i wczepia w xboxa. Zrobilem tak i niestety nie dziala.
    Czy kupno routera zalatwi sprawe? Np takiego ROUTER TP-Link TL-WR740N WiFi KABLOWKA DSL u nas N (2739198388) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ?
    Wystarczy potem tylko do glownego gniazda w routerze podpiac kabel sieciowy ktory do tej pory mialem podpiety do komputera, a nastepnie kabel ethernet wczepic obok i poprowadzic go do xboxa?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum