1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Połączone konta X1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MatekZiom, Maj 26, 2016.

1. MatekZiom

MatekZiom Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia
    Witam. Mam pytanie. Połączyłem konto z kolegą i chciałbym połączyć swoje konto z innym znajomym. Teraz moje pytanie brzmi, czy jeśli połączenia konto z tym drugim znajomym to czy ten pierwszy nadal będzie mieć dostęp do moich gier i analogicznie ja do jego gier? Proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1872
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kont nie da się połączyć to raz. Co najwyżej dałeś dane do swojego konta znajomemu, a Ty masz od niego. Macie ustawione konsole domowe. Konsola domowa może być ustawiona tylko na 1 konsoli w danym momencie. Jak podasz dane drugiemu koledze to zacznie Ciebie wyrzucać z Twojego konta ;) Nie zagracie w 3. Max 2 osoby mogą dzielić się nawzajem swoimi kontami.

5. MatekZiom

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia
    No właśnie mamy ustawione konta z kolegą na domowe. Źle się wyraziłem (długi weekend ) wiem że mogę trzy razy w roku dodać konto domowe. Wiec jeśli będę chciał dodać drugie to nie będę mieć dostępu do gier z pierwszego dodanego jako domowe konta?

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1872
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Z tego co wiem to Twój pierwszy kolega na Twoim koncie musiał ustawić domową konsolę u siebie i on nie musi się logować na Twoje konto, bo wszystkie gry odpalają od razu, a Ty musisz się logować swoim kontem u siebie, bo inaczej nie zagrasz. Jak Twój drugi kolega ustawi u siebie moją domową konsolę na Twoim profilu wtedy Twój pierwszy kolega utraci wszystkie Twoje gry. Ty w nie zagrasz, bo się będziesz kontem logował, ale wtedy straci Twój pierwszy znajomy na tym zabiegu.

MatekZiom lubi to.
  7. MatekZiom

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdynia
    Dziękuje

Wczytywanie...

Poleć forum