1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Połączyć PC z X360, znowu...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nikroy, Czerwiec 25, 2010.

1. nikroy

nikroy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Okolice Rzeszowa
    Witam,
    Mam problem, Chciałem podłączyć swojego X'a pod PC i z niego ciągnąć internet. Nie mam routera, mam modem.
    Popatrzyłem po różnych poradnikach i dalej nic nie działa.
    Modem mam ADSL. Macie jakiś poradnik do tego urządzenia? Bo widzę dużo ale zazwyczaj są one dla dzieci neostrady.
    Podpiąłem pod Kartę Sieciową i nic. Zapewne coś źle ustawiłem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kliknij start/uruchom/ wpisz komende cmd a potem ipconfig a nastepnie skopiuj dns karty sieciowej pod ktora masz podpieta internet. Nastepnie panel sterowania, polaczenia sieciowe, naciskasz prawym przyciskiem myszy na karte pod ktora jest podpiety xbox, wlasciwosci i i zjezdzasz na ten pasek i szukasz ''protokol internetowy'', klikasz na niego lewym przyciskiem myszy i potem nacisnij wlasciwosci i wklejasz dns do preferowanego dns.

Ja tego uzywam i mi to dziala

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. neostrada to tez modem ADSL
    2. sposo bez routera jest jeden wiec jak czytales poradniki to chyba nie zbyt uwaznie

Wczytywanie...

Poleć forum