1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polepszenie okienka czatu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pawlllosss, Luty 22, 2010.

1. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Witam,proponuję żeby powiększyć okno czatu,zrobić je bardziej wyraźnie,albo przenieść miejsce gdzie się ono znajduje.Bo myślę,że właśnie z tego powodu tak mało osób pisze na czacie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
  4. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Nie wiem co ci przeszkadza w Sb :D to jest coś dodatkowego więc bardziej pasuje na dół niż na górę :) a kto chce to znajdzie bo tylko zjechać na dół trzeba

5. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Jak się w to wchodzi, bez linka? Bo nie umiałem znaleźć, jak klikam IRC to mam tylko emotikonki.

Nie którym się najwyraźniej nie chce i nie od razu mówię że na samą górę, tylko żeby nie było na samym dole.

6. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    to co niby na środku forum ma być? Jak to będzie wyglądać?

Wczytywanie...

Poleć forum