Półgodzinna wyprawa za kulisy Lightning Returns: Final Fantasy XIII

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Square Enix kontynuuje passę nietuzinkowych filmików podgrzewających atmosferę przed premierą Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Tydzień temu cofnęliśmy się na moment w czasie, nadrabiając zaległości w historii Lightning, dziś o grze wyczerpująco opowiedzą jej twórcy.



Inne studio podzieliłoby ten materiał na dziesięć części, bombardując nas trzyminutowymi skrawkami przez pół roku, ale Square Enix wybrało lepszą metodę - raz a dobrze. Dla wypatrujących powrotu Błyskawicy fanów sagi to seans obowiązkowy.


Lightning Returns: Final Fantasy XIII trafi do sprzedaży 14 lutego. Jeśli żadne plany na Walentynki nie wypalą, Błyskawica na pewno nie wystawi nikogo do wiatru.​

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tr1SH

Użytkownik
Użytkownik
Mam wielkie nadzieje zwiazane z ta produkcja. O ile FF13 bylo w miare ok, to gdyby wyeliminowano tunelowosc i dodano jakies miasta/krainy byloby niezle. W FF13-2 gralo mi sie super. Fajna fabula-kazda kraina miala swoja odrebna historie+glowny watek przewodni.Piekna muzyka i roznorodne lokacje. Mam nadzieje, ze Blyskawica pokaze co potrafi xP
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Świetny materiał. Ekipa Square to niesamowicie utalentowani ludzie. To będzie epicka gra i do tego na naszego poczciwego Xboxa 360. Być może będzie to najlepsza część w całej 25 - letniej historii serii. Niestety jedno mi nie odpowiada. Ogrywając demo zauważyłem, że jest znacznie uproszczony system walki. Nie było mieszania " paradigmami " jak to miało miejsce w poprzedniej części. Mam nadzieję, że w pełnej wersji to będzie dodane, bo jeśli nie to gra sporo straci na grywalności. Ja rozumiem, że Square z tym tytułem chce też skierować się w stronę " casualowych" graczy, ale to już lekka przesada. W demie walka z bossami nie stanowiła żadnego wyzwania ani nie sprawiała satysfakcji.
 

Do góry Bottom