1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Policjne gwiazdki i osiągnięcia

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez grzech1991, Maj 23, 2008.

1. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    witam, na początek aby nie być pasożytem opisze sposoby na zrobienie osiągnięć

6 gwiazdek - rozpoczynamy nowa gre (gdy mamy odblokowana druga wyspe) wchodzimy pod most Algonquin Bridge (metro) zaraz mamy 6 gwiazdek i czekamy spokojnie 5 minut (uwaga czasami gliniarze potrafią zeskoczyć wtedy po prostu biegniemy na drugi koniec i zmieniamy strone metra i tak w kółko) oczywiście osiągnięcie zaliczone

4 gwiazdki + ucieczka - jest kilka sposobów 2 z nich testowałem - niestety bez powodzenia
    a) na romana... lecimy na lotnisko i czekamy aż będą 4 gwiazdki uciekamy helikopterem w jakies ustronne miejsce dzwonimy po romana przyjezdza uciekamy na inna wyspe i osiagniecie zaliczone
    b) na helikopter... tak samo jak powyzej z tym ze latamy nad miastem
    c) standartowo... uciekamy policji albo czyms szybkim albo masywnym jak hammer

teraz pytanie ode mnie probowalem a) i b) przy pierwszym roman nie przyjezdza przy drugim helikopter ciagle jest goniony :/, sa jakies inne sposoby jeszcze?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Raikoh

Raikoh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Policjne gwiazdki i osiŃgnicia

De facto najprostszy sposob to ucieczka piechota. Najpierw uciekasz samochodem, poscig rozwal granatam. A potem z buta. Najlatwiej to zrobic w miejscu gdzie rabowales bank lub w okolicach parku, tam gdzie biegales z pedziem.
    A jesli chcesz samochodem to najlatwiej na 3 wyspie, mi sie to udalo nawet smieciarka.
    Chociaz nie ukrywam ze troche to trwalo :)

4. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    Odp: Policjne gwiazdki i osiągnięcia

ja to osiągniecie na 4 gwiazdki zrobiłem inaczej:
    na 2 mapie na ulicy porozwalałem ludzi i policjantów do 4 gwiazdek i potem szybko z buta do metra i jak najszybciej uciekać w głąb do tuneli (można też motorem zjechać :p) biec/jechać tak daleko aż wyjedziemy poza obszar poszukiwań i spokojnie czekać aż zaprzestaną poszukiwać :p

5. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

6 gwiazdek można zrobić strzelają do pał jak do kaczek w apartamencie w Algonquin (tym niby Manhattanie), albo u Playboya (jak się go ma) jak będzie już 6 gwiazdek wchodzimy na górę i czekamy sobie spokojnie

6. Herki

Herki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowiak

1. 4 gwiazdki szukasz turismo robisz 4 gwiazdki i uciekasz przed psami jest bardzo latwo uciec najlepiej mostami

2. 6 gwiazdek tylko w tedy gdy niemamy odblokowanej trzeciej wyspy. Lecimy helikopterem sobie na trzecia wyspe mamy 6 gwiazdek i latamy sobie tak przez 4 min chyba i mamy zaliczone zadanie i nastepnie sie skaczemy z helikoptera... :>

7. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Mi sie to udało w szpitalu. Rozwalamy wszystko co popadnie az do 6 gwiazdek i potem szybko do szpitala i wystarczy wybijać tych co wchodzą. Albo można to też zrobić w kafejce internetowej.A także na morzu jest statek i blisko ląd i porozwalać troche glin i szybko na ten statek i jedynie co musimy zrobić to rozwalać helikoptery. Oto moje sposoby. Próbowalem na standardowo zabijać i uciekać samochodem ale to nie wychodziło.

8. Curry_

Curry_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn

nie wiem po co kombinować i oszukiwać jak można po prostu uciec. najpierw hummerem żeby nas nie zatrzymali nabijamy 6 gwiazdek potem jedziemy do salonu samochodowego i bierzemy ferrari i spierdalamy. tym samochodem nie trudno. jak tylko wyjedziemy po za okręg poszukiwań wjeżdżamy w jakąś alejkę między budynkami i czekamy.

9. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa

a gdzie jest salon samochodwy :D?

10. Grzelus301

Grzelus301 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ja 4 gwiazdki zaliczyłem jeżdząc jakąs ciężarówką i wyrzucając na nich granaty z samochodu(troche ksztowne ale co tam :D), później salon samochodzowy i ferrari i spierdalamy :) A 6 gwiazdek to zrobiłem na 3 wyspie jak nie miałem jej odblokowanej. Póxniej ciężarówka i przez wode :)

11. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Jest autoeroticar, ale nie zauważyłem tam nic ciekawego. Jest jeszcze z motorkami w tej dzielnicy w którek mieszka Jimmy P

12. karol191

karol191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Jest tez salon z turismo.

13. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa

ale gdzie?

14. Drool

Drool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Na tym samym skrzyżowaniu co Perserus - po drugiej stronie ulicy.

15. karol191

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Kolo domu i persusa.

16. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa

ale ktory salon z jakim samochodem? kolo ktorego domu i ktorego persusa? czy was trzeba tak ciagnac za jezyk? rownie dobrze mozecie napisac ze na 3 wyspie... tyle samo bym zrozumial

17. karol191

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Salon turismo,kolo domu na 2 wyspie ta od romcia,

18. Curry_

Curry_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn

na środkowej wyspie szukaj sklepu z ubraniami perseus tego wyżej (bo są 2). i po przekątnej skrzyżowania jest salon tych turismo. na dole pare i na górze. u góry można wyskoczyć przez okno ze skoczni i najlepiej z tamtąd ********** bo tam nie sięgną nas psy z ulicy jak bedziemy wsiadali. jeszcze na trzeciej wyspie jest taki jakby komis na północy jak się zjedzie z obwodnicy zaraz.ale nic tam ciekawego nie ma. motor z reguły jest jakiś zawsze. ale do ucieczki przed psami najlepsza środkowa wyspa. długie proste szerokie drogi i dużo zaułków

19. aaaqqq111

aaaqqq111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

no najłatwiej z mieszkaniem playboya naparzasz policjantów przed domem aż do 6 gwiazdek wchodzisz do domu na górę i czekasz 5 minut i masz achivement

20. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice

W szpitalu też można zrobić 6 gwiazdek bez problemu. Wystarczy wpakować kulkę w łeb paru pacjentom, następnie schować się na terenie szpitala za jakąś ścianą i systematycznie wbiegających smerfów wybijać. Po 5 minutach od pojawienia się 6 gwiazdek osiągnięcie gotowe :) Potem wystarczy wybiec ze szpitala, raz dwa zgarnąc karetkę i uciekać. Stracili mnie z oczu na plaży hehe.

Wczytywanie...