1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

polish leech nie działa problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez baton, Luty 15, 2010.

1. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    880
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Witam mam pytanie czy ktoś ma może wiadomości co się dzieje z Pl nie mogę się zalogować wyskakuje taka informacja

An error has occured!

MySQL Error! Please Check the Tracker Logs for more information about this issue.
    PolishLeech.pl A wszystkie torenty pobierane są nieaktywne i mają czerwoną ikonke w utorrencie

2. Lotnik421 Xbox One

3. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Już działa

4. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Po prostu tracker im padł. Bez przesady, żeby od razu pisać jak przez kilka godzin strona nie działa.. Cierpliwość popłaca.

5. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    O ja nie działa i co teraz :O może w tym czasie pójdziesz do sklepu i kupisz grę ??
    Albo ruszysz głową i włączysz google

Wczytywanie...

Poleć forum