1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Półka na płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lewis, Lipiec 4, 2011.

1. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    Siema jako ze jestem zapalonym graczem ;D mam juz w swojej kolekcji ponad 30 orginalnych gier i kolekcja szybko sie powiększa to chce gdzies te pudełka trzymac , zeby sie nie niszczyły i znalazlem taki cos na allegro Stojak na płyty - Alaska 80 CD wiśnia ST025W (1697560216) - Aukcje internetowe Allegro czy Pudełka z xboxa wejda tu normalnie z wymiarów podanych niby wszystko pasuje ale lepiej sie upewnic ;D prosze o pomoc moze ktos juz ma taki regał i cos powie :] z góry Dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Buchman

Buchman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    J-bie
    Myślę, że jest to stojak przeznaczony na mniejsze opakowania płyt, ponieważ nie wydaje mi się, że pudełka od X mają grubość tylko 1 cm. Z tego co wiem pudełka do PC i konsol mają grubość około 1,4 cm i w moim przypadku się to zgadza czyli to raczej nie będzie udany zakup.

4. Lewis

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
  5. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie lepiej napisać do sprzedawcy?

6. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W ten wejdą na 100%.

7. Lewis

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    Dzięki juz wszystko wiem dzięki za POMOC :) Pozdrawiam i zycze duzo Punktów G ;p heheh

8. servanor

servanor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przeciez widac, na zdjeciu, ze na stojaku sa takie filmowo/xboxowe pudelka ;)

PS. nie szkoda Ci tyle kasy? ;> NIe lepiej sprzedac gry ktore juz przeszedles, bo drugi raz przechodzic to nie to samo. Ewentualnie multiplayer mozna kolekcjonowac ;)

Wczytywanie...

Poleć forum