1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Połowa drogi do nowej mapy w Battlefield 1943 za nami

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QuickShare, Lipiec 13, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    Pamiętacie zapewne, że warunkiem odblokowania czwartej mapy w Battlefield 1943 jest uzyskanie na danej platformie 43 milion fragów, prawda? Licznik na oficjalnej stronie gry pokazuje, że posiadacze 360 są bliżsi zwiedzenia Morza Koralowego. W tej chwili wynik rywalizacji to 28:15 (oczywiście mowa o milionach) fragów. Jeszcze więc tylko kilka dni i nocy i będziemy mogli wybrać się na zwiedzanie nowej lokacji. Sam mam zamiar zdobyć dziś kilka punktów, skoro wczoraj nie napotkałem wieczorem już żadnych problemów technicznych.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=C5LvcHVgG_c&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

Połowa drogi do nowej mapy w Battlefield 1943 za nami

2. Lotnik421 Xbox One

3. Radass

Radass Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brodnica
    A mi się zdawało że liczy się łączny wynik fragów z x360 i ps3... przynajmniej tak można wywnioskować z tego newsa

"Teraz mamy przyjemność poinformować, iż fani uzyskają dostęp do dodatkowej czwartej lokacji, czyli Coral Sea (Morze Koralowe). Mapa ta zostanie wprowadzona w momencie, gdy graczom z całego świata uda się uzyskać łącznie 43 miliony zabitych w walce przeciwników dla każdej wersji gry. "

Battlefield 1943 - damy nową mapę jak zobaczymy górę trupów!

4. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    jest już ponad 41 milionów trupów ,coś czuję że dziś w nocy będzie dostępna nowa mapa...
    tylko ,że do diaska nie potrafię latać samolotem :)

5. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    ja też nie za bardzo lotnik jestem:) ale jutro potestuję maszyny:)

6. Radass

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brodnica
    ja w samolocie spędziłem łącznie 4,38h ;d a w ogole online spędziłem łacznie juz 21h ;p wiec sterowanie mam opanowane

Ps: chętnie pogram w składzie w 1943 i żeby najlepiej sie komunikować ze sobą... przez headset mój gamertag betley90

7. rafcio3d

rafcio3d Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja sterowanie samolotem jako tako mam opanowane, tylko nie wiem jeszcze kiedy bomby zrzucac by trafiały w cel :p
    A na nową mapke czekam z niecierpliwoscia

8. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    już jest 43 miliony!
    na oficjalnej stronie BF1943 piszą,że za 30 minut będzie dostępna nowa mapa Coral Sea

9. Radass

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brodnica
    Wcześniej napisali na stronie battlefielda ze osoba która wbije 43-milionowego fraga dostania specjalną nagrodę... kurde ciekawe co to może być ;p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum