1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Połowa dysku z X360 do PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez koki14, Styczeń 21, 2010.

1. koki14

koki14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam dzięki mojemu małemu kuzynowi po ostatnim locie lapka na ziemie dysk poszedł w kiminibatry :p i Mam taki pomysł puki nie zakupie nowego dysku chciał bym udostepnic połowe pamieci z dysku x-a .Mianowicie mam dysk 60gb orginał microsoft czy istnieje sposob abym sformatował go tak zeby 30 GB zostalo do obsługi w Xobxie a drogie 30 na zainstalowanie windy w lapku. Wiez ze istnieje mozliwosc przeznaczenia całego dysku do PC Ale to mnie nie ratuje bo nie bede miał gdzie zapisywac i instalowac gier na X-ie.

Jezeli ktos pomoze moge pomuc z wzdeciu locka lub wgraniu jezyka Polskiego Do niektorych nokii, wiekszosci se, siemensow, motoroli,samsungow tez niektorych i tylkol simlock. ( niestety innych telefonow bez sprzetu nie pomoge a jezeli juz ktos ma ten sprzet to sam wie jak to zrobic wiec mniejsza

Sorki za ortografie ale jestem dyslektykiem a ostatnio przestał działac mi słownik na mozilli i nie chce mi sie kazdego zdania sprawdzac ze slownikiem

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomek28719912

tomek28719912 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. koki14

koki14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze 1 pytanie do xboxa sa dyski 20,60,120gb mslac logicznie dalo by rade gdybym mial dysk 120 sforamtowac na 60xboxa a reszte zostawic na winde z tego co wiem dosk xboxa ma 3 wlasne partycje piec mozna by bylo przedzielic dysk na pol programem np. mhdd czy tez by nie wypalilo. bo jezeli jest szansa to sprzedam ta 60 kupie 120 i tak zrobie 60gb na tym lapku bylo by dla mnie wystarczajace poniewarz sluzy mi on glownie w podruzach

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nie ma takiej opcji niestety. poza tym dysk sa teraz tanie jak barszcz wiec nie ma co kombinowac.

6. koki14

koki14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moze w PL tak ale w Hisz nie dokonca w sumie bardziej tutaj oplaca kupic dysk pod usb z kieszonka niz sam dysk ale jezeli nie ma opcji to nie mam tez opcji :p Dzieki za odp.

Wczytywanie...

Poleć forum