1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Połowa przycisku RB padła

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez gtsaplayer, Wrzesień 24, 2016.

1. gtsaplayer

gtsaplayer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legnica
    Witam.
    Nie dawno dostałem pada od kolegi którego kupił za 40 zł ale nie sprawdził czy wszystko działa (i przycisk RB jest "padnięty"), więc pada przekazał do moich rąk ;) Nie chodzi o to że mi dał go do naprawy ale po prostu dał :)
    Chciałbym go naprawić, ale nie wiem zbytnio jak oprócz tego że potrzebuję TORXA :p No i w ramach możliwości wymienić Housing bo wygląda brzydko :confused:

Edit: Nie wiem czy to pomoże ale wrzucam zdjęcie
    Na czerwono zaznaczone jest gdzie się nie wciska, na zielono gdzie się wciska a pomiędzy wciska się ale z dużym oporem. No i po tej prawej stronie przycisk całkowicie lata, a tylko na końcu jest doczepiony.

Ostatnia edycja: Wrzesień 24, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. daniel_66

daniel_66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    rzeszow
  4. gtsaplayer

gtsaplayer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legnica
    Tak reaguje na nacisk. Czyli że wystarczy tylko wymienić panel który i tak jest w obudowie którą chcę zamówić ;)

5. daniel_66

daniel_66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    rzeszow
    dokładnie tak...

Wczytywanie...

Poleć forum