1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polowanie na gry na One

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Radom1983, Marzec 10, 2014.

1. Radom1983

Radom1983 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Od miesiaca jestem szczesliwym userem One. Moj ziom dokupil mi Ryse i Forze ale o ile Ryse szybko przeszedlem o tyle granie tylko w Forze szybko sie znudzilo. Zlamalem noge. Duzo siedze w domu. Zaczalem grzebac za grami jak najtaniej w necie w miedzyczasie masterujac Thiefa ktory z UK do mnie trafil. I znalazlem...
    Polujac za BF i Fifa zobaczylem mega rozbieznosci w canach. Jest taki sklepik internetowy Eurokais ktory chyba likwiduje dzial Xbox One. Kupilem tam za mniej niz 150 i jedno i drugie. Zapasy koncza sie, polecam. Zwlaszcza ze ledwo zdazylem wycofac zamowienia z Euro i Media i jestem do prodzu prawie 200.
    A Wy jak kupuje ie gry w Polandii? Ja korzystatam troche z uslug najblizszych ludzi w UK ale jak widac w Polandii tez cos sie upoluje :)

Pzdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    ja kupuję wersje cyfrowe z allegro, cena jednej gry na one to 90zł

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ja kupuje normalnie na allegro, stare gry kosztuja malo bo w granicach 130 zl jak np FIFA czy B4, inne sa jeszcze tansze

Wczytywanie...

Poleć forum