1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

półsekundowe opuźnienia w grze. Błagam, pomóżcie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Czarek Czarnota, Lipiec 28, 2013.

1. Czarek Czarnota

Czarek Czarnota Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Specjalnie kupiłem xboxa, zeby pograć w Naruto storm 3 online i dręczy mnie to, że nie mogę swobodnie grać. Net 1.5mb ping często nie przekracza 50. Próbowalem już: zainstalować gre na dysku, zmienić adresy dns, zmienić region konta z azji na europe i nic....
    Prosze o odpowiedź kogoś kto grał w tą gre bo może te opuźnienia są normalne i się niepotrzebnie przejmuje. Oczywiście chodzi mi o reakcje na kliknięcie... w trybie free battle jest ona w czasie rzeczywistym, a multiplayer tak nie mam- w sensie, że klikam np skok i z opuźnieniem reaguje :/
    tak długo się uczyłem grać w tą gre z kolegą na moim starym x arcade i myślałem, że koniecznie chce się sprawdzić w rozgrywce online więc kupiłem nową konsole bo tamta oczywiście złapała RROD ale niestety tak grać i przewidywać przyszłość o pół sekundy to nie umiem :/ Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie

2. Lotnik421 Xbox One

3. vvv93

vvv93 Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Wyglada na to ze jest to wina zbyt slabego internetu.
    Probowales grac w jakas inna gre na Xboxie Online?

Wysłane z mojego Galaxy S VI za pomocą Tapatalk 5

4. Czarek Czarnota

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gta 4 i nie ma zupełnie ŻADNYCH problemów. I za jakieś 2 godzinki ściągnie mi się F1 2012 to tam też będę mógł sprawdzić. Ale czytałem gdzieś, że do swobodnej gry online w Naruto wystarcza internet 512.

5. StereoMan

StereoMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A może jest coś nie tak z serwerami naruto?

6. Czarek Czarnota

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wątpię :/ ale w sumie chyba zrobię coś takiego, że pujde/pójdę z konsolą do kolegi i może tam coś zdzialamy. A grałeś może w tą gre? bo może w trybie online to norma...

7. StereoMan

StereoMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. tom87

tom87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pisałem własnie posta o podobnej tematyce. Kolego od Naruto powiem Tobie jedno. Naprawdę. Miałem net 2mb teraz mam 120 i dalej jest tak samo. Co prawda nie mam gry Naruto tylko Soul calibur V i powiem Tobie ze one poprostu tak działaja. Ja w SoulCalibur V jestem dobry ale jak wchodze na neta to juz nie potrafie grac poniewaz tez jest takie słabe opznienie. Dusze przycisk a on sie wykonuje po dluzszej chwili. Nic z tym nie poradzisz. To nie wina internetu poprostu tak sie gra po sieci :/ Między singlem a multi jest kolosalna róznica niestety.

9. Czarek Czarnota

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tom87 raczej bym się nie sugerował czymś takim, że te gry poprostu tak mają tylko to musi być od czegoś zależne. Grałem u kogoś w Naruto i pięknie latało... po drugie, google milczą na temat takowych opuźnień, a to jednak bardzo przeszkadza i z pewnością byłby nie jeden temat na ten temat w internecie.

10. tom87

tom87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    się wie! Opóźnienie będzie mniejsze jak będzie się grało z europejczykiem a wieksze jak z amerykaninem. Nie mniej jednak wciąż ono pozostaje :/ Nie trafiła mi się jeszcze ani jedna bijatyka od 2008 która by działa hmm jak by to powiedzieć w real-time. Zawsze jest te mniej niz pół sekundy ale jednak :/ Chętnie się dowiem jak to wyeliminować ...

11. tom87

tom87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Poleć forum