1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polska ambasador w Tokio podpisała umowę ACTA

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez mario1500, Styczeń 26, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    "Ambasador Polski w Japonii Jadwiga Rodowicz podpisała w czwartek w siedzibie MSZ Japonii umowę ACTA o zapobieganiu handlu podróbkami. Jak poinformował PAP radca prasowy ambasady RP w Tokio Radosław Tyszkiewicz, dokument podpisali też ambasadorowie pozostałych państw UE z wyjątkiem Cypru, Estonii, Słowacji, Niemiec i Holandii. Dwa ostatnie państwa opóźniły moment podpisania z powodów proceduralnych i uczynią to w terminie późniejszym. "

Czyli widać naszą demokrację. Totalitaryzm mamy w naszym kraju w którym zdanie człowieka mają w głębokim poważaniu.
    Coś czuję że to się źle dla nich skończy. Polak potrafi się zmobilizować w krytycznych sytuacjach i pokazać swój pazur.
    Samo to że w sprawie ACTA nie ma podzielonych ludzi politycznie czy religijnie. Jak widać na wszystkich portalach około 90% społeczeństwa jest przeciw, w życiu nie było takiej jedności. Będzie się działo...
    źródło: Polska ambasador w Tokio podpisała umowę ACTA - Onet Wiadomości

2. Lotnik421 Xbox One

3. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Skurw***** jeba** robią co im się podoba, mam nadzieję ze jeszcze tego pożałują. Tylko dziękować wszystkim ślepym i głupim polakom którzy głosowali na POpaprańców. Dzięki wielkie... Normalnie stado baranów...

4. Unite

Unite Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nom teraz to kijowo będzie. No nic trzeba przynajmniej podziękować Anonymouse za to że się za nas wstawili .;D

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    z toba na czele... akurat jakos wszyscy byli za podpisaniem wiec niewazne na kogo bys glosowal to i tak by to weszlo i tak... a jak widze takie komenty jakis dzieci to z jednej strony sie ciesze na te ustawe bo moze zablokuja dostep do internetu niektorym bo by sie to przydalo;)

6. Damian0709

Damian0709 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

7. mario1500

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Wczoraj było głośno że jeden z polityków nawet nie wiedział za czym głosował więc po ch... nam tacy politycy.
    PS
    Ja podczas głosowania poszedłem głosować na Palikota mimo, że to też nie lada kr..tyn - tylko dla tego, aby nie oddać głosu na PO czy PIS i mieć czyste sumienie że byłem i głosowałem

8. Damian0709

Damian0709 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mario1500 ja to samo Palikot Leb jak ich malo (głupek)ale chociaz wesoło w tym rządzie i ktos im sie sprzeciwia zobaczymy co sie bedzie działo w Warszawie w piatek tam zawsze na ulicach gorąco:)

9. skwierczyq

skwierczyq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Parlament Europejski już dwukrotnie wypowiadał się negatywnie o ACTA, choć o ile dobrze pamiętam PO nie była przeciwna. Niestety stanowisko PE zostało zlekceważone przez polską prezydencję, która przyjęcie ACTA miała wśród swoich priorytetów. 15 grudnia 2011 r., podczas posiedzenia Rady Unii Europejskiej, podjęto decyzję o podpisaniu ACTA. Do tego skandalu doprowadziła właśnie polska prezydencja. To kolejny wiernopoddańczy gest polskich władz wobec Stanów Zjednoczonych, które ACTA forsują. Blog Joanny Senyszyn - Onet.pl Blog

Wszyscy byli za podpisaniem?

10. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    eh... mam jeszcze nadzieje że mini sporo czasu zanim wprowadzą to w życie....

11. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Jak będzie tak źle jak sądzimy to nie wiem trzeba będzie wpaść to tego rządu i wy*******ić wszystkich na zbity pysk.

Nie nie nie to nie tak ja Panu Tuskowi już nic nie zapomnę a przy wyborach będę robił aferę aby na tego ... Nie głosować.

12. FICU

FICU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Boguszów-Gorce
    A mam takie pytanie, ta ustawa jest już dziś w pełni mocy że mój dostawca internetu musi sprawdzać co Ja Sciagam itp. Czy dopiero wejdzie to w życie jak Parlament Europejski uchwali jeb*ne ACTA?

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk

13. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Musi cała unia to podpisać itp jeszcze z rok nie wejdzie, ale dostawcy już robią obliczenia ile wzrośnie cena internetu, bo tak cena wzrośnie i to sporo, każdy dostawca będzie musiał całą górę forsy na to wydać, a i spadki mocy sieci, bo wprowadzenie tego narobi bałaganu obciążenia, wybijanie sieci, ech Pan Tusk nie wie co robi, już lepiej pisać Pan bo jeszcze mnie zgłosi do ACTA i po co mi to, nie będę przez jakiegoś ... Siedział.

14. mario1500

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Powiedzcie mi czy coś robicie - jakieś manifestacje czy inne formy próby przemówienia ludziom do rozumu?
    Ja mam czyste sumienie gdyż byłem wczoraj w Łodzi (mieszkam około 60km od Łodzi) na manifestacji i żonce zapowiedziałem że jutro jadę do Wawy też na manifestację. Miałem tam nie jechać ale pod...wili mnie wczoraj tym że powiedzieli że jest to nie zgodne z prawem bo nie otrzymali pisma na 3 dni przed manifestacją i będzie to nielegalne.
    Żonka nie chciała mnie z początku puścić (bo nie wiedziała o co dokładnie chodzi w ACTA) po wyjaśnieniu jej całej kwestii wręcz dostałem nakaz od niej na udział w tym.
    Namawiam was wszystkich do tego aby się tam stawić, niech widzą na całym świecie, że nasze społeczeństwo jest przeciwne podpisania tych bzdur.

15. FICU

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Boguszów-Gorce
    Czyli trzeba być myśli że może Parlament EU zmądrzał i nie uchwali tego gów*a... Czyli na dzień dzisiejszy można jeszcze wszystko ściągać bez konsekwencji zawartych w ACTA?

Wysłane z X10i.

16. MartiiPL

MartiiPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    Ze słowami ludzmi to sie nawet nie liczą... Palikot jaki jest ale chce protest zrobić i coś zdzialać :D

17. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Palikot na prezydenta :) Jak mówił Kononowicz- nie będzie niczego. I to jest dopiero prorok. No nic mamy w Polsce nadal komunę tylko pod przykrywką demokracji.

18. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Dokładnie nazwali to demokracją żeby inne kraje się od********** a komuna dalej jest, gdyby była demokracja to moglibyśmy jakoś wpłynąć na tą decyzję a tak co ? liczy się zdanie premiera i może kilku polityków i nikogo więcej.

19. LeśnyMatrix

LeśnyMatrix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Co z tą Polską...
    Kupa baranów siedzi w tym rządzie ale przynajmniej ulica na której jest sejm o nich mówi całą prawdę ;)
    Maryśki nie chcą zalegalizować, Vat w górę, wszystko automatycznie idzie do góry, teraz to P O P I E R D O L O N E ACTA... Dajcie spokój...

20. FICU

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Boguszów-Gorce
    Ponawiam swoje pytanie czyli czy dopóki Parlament EU nie zatwierdzi AKTA to można jeszcze ściągać pliki bez konsekwencji zawartych w AKTA?

Wysłane z X10i.

21. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    500 tysięcy podpisów i można odwołać Tuska. Co jak co ale ja też byłem na manifestacji w Zielonej Górze ^^ I powiem wam że najgorsze jest to że w tej manifestacji brali udział same "młode pokolenie" max 30lat + wyjątki. Hasła zwykle były "Nie dla ACTA", ale czasem było "je*ać Tuska" i myślę że takimi hasłami, nie będziemy wiarygodni dla reszty obywateli (którzy raczej nie korzystaj z internetu, a informacje pobierają z TV ;x).

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum