1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polska premiera Kinect

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez maroko freestyle, Listopad 10, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    [​IMG]10 listopada 2010 to nie tylko uruchomienie Xbox Live w dziewięciu kolejnych krajach, lecz również dzień europejskiej premiery sensora Kinect. Urządzenie ma przybliżyć zaawansowaną technologię ludziom, którzy do tej pory nie mieli okazji i odwagi skorzystać z elektronicznej rozrywki. Kinect potrafi przełożyć język ludzkiego ciała na komunikaty rozumiane przez konsolę. Wystarczy stanąć przed czujnikiem, a system sam zeskanuje ciało gracza i przeniesie jego ruchy do wirtualnego świata. Europejski Microsoft planuje sprzedać do końca roku 2 miliony egzemplarzy Kinecta (globalnie 5). Wkrótce opublikujemy test sensora i recenzje premierowych tytułów. Tymczasem zapraszamy na naszą specjalną podstronę poświęconą Kinectowi.

NADSZEDŁ CZAS BY STAĆ SIĘ KONTROLEREM DZIĘKI KINECT DLA XBOX 360
    Przyszłość domowej rozrywki zaczyna się dzisiaj - wraz z premierą Kinect dla Xbox 360

Warszawa, 10 Listopada 2010 – firma Microsoft likwiduje kolejną barierę dzielącą człowieka od technologii – na rynku debiutuje właśnie Kinect dla Xbox 360. Skomplikowana nowoczesna technologia często odstrasza potencjalnych użytkowników. Kinect to rozwiązanie, które przybliża zaawansowaną technologię ludziom, którzy do tej pory nie mieli okazji ani odwagi do korzystania z elektronicznej rozrywki.

Kinect, jak żadna inna dostępna obecnie na rynku technologia, potrafi przełożyć język ludzkiego ciała na komunikaty rozumiane przez konsolę, zmieniając tym samym każdego z nas w niezwykły kontroler. Wystarczy po prostu stanąć na chwilę przed czujnikiem Kinect, a system sam zeskanuje ciało gracza i przeniesie wszystkie jego ruchy w wirtualny świat gier komputerowych. To bardzo proste – widząc na ekranie piłkę, można ją kopnąć, rzucić lub złapać za pomocą naturalnych ruchów. Żadnych przycisków, żadnych barier, technologia właśnie stała się ludzka.

Największa premiera w historii konsoli Xbox 360 odbyła się równocześnie w dwudziestu trzech krajach w Europie.

„To z czym mamy do czynienia w przypadku Kinect to rewolucja w dziedzinie domowej rozrywki – użycie zaawansowanej technologii, która potrafi rozpoznać nasze gesty i przełożyć je na język konsoli daje każdemu z nas możliwość stania się częścią innego świata” – powiedział Chris Lewis, Vice President of the Interactive Entertainment Business. „Spodziewamy się sprzedaży 2 milionów sensorów Kinect w całej Europie do końca tego roku – to aż 40% planowanej światowej sprzedaży tego urządzenia. To obrazuje jak ważna jest dla nas Europa.”

Już od dzisiaj za pomocą Kinect będzie można zagrać w wiele gier wykorzystujących bogate możliwości nowej technologii – taniec, fitness, sport, wyścigi czy inne gry rodzinne pozwolą oderwać się od kanapy i wejść w świat magicznej rozrywki z konsolą Xbox 360.

Wideo Kinect

Dzięki sensorowi Kinect dla Xbox 360, można prowadzić rozmowy wideo na ekranie Twojego telewizora za pośrednictwem usługi Wideo Kinect (wymaga to złotego abonamentu). Wideo Kinect jest usługą łatwą i intuicyjną w użyciu – nie potrzeba do niej dodatkowych kontrolerów czy zestawów słuchawkowych, a wybór rozmówcy dokonuje się dzięki prostym wskazaniom ręki.

Kinect będzie dostepny w trzech zestawach:

Kamera Kinect oraz gra „Kinect Adventures” – to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy mają już konsolę Xbox 360. Orientacyjna cena detaliczna to 649 PLN.

Konsola Xbox 360 4 GB, kamera Kinect oraz gra „Kinect Adventures” – pakiet dla wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w wirtualnym świecie gier. Orientacyjna cena detaliczna to 1299 PLN.

Konsola Xbox 360 250 GB, , kamera Kinect oraz gra „Kinect Adventures” – pakiet dla bardziej zaawansowanych graczy, którzy chcą cieszyć się zwiększonymi możliwościami konsoli Xbox 360. Orientacyjna cena detaliczna to 1549 PLN.

źródło: onlinecenter.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Teraz tylko czekać na opinie użytkowników Kinecta :D

4. oddech

oddech Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kinect obecny w reklamówce pod biurkiem. Fighters Uncaged czekają w domu na półce.
    Już dzisiaj będę wiedział, czy dobrze wydałem kaske :)
    Jak coś, chętnie podzielę się wrażeniami :)

5. smrodorodek

smrodorodek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No i gdzie te opinie tłumów, które kupiły Kinecta? Nie ma nikogo! Ciekawe dlaczego? Pewnie dlatego, że na Kinecta stać tylko tych, którzy grają w gry nagrane na Verbatimach DVD+R DL, a dla takich osób Kinecta nie ma :( Pewnie zaraz M$ obczai bazę i w następnej aktualizacji zrezygnuje z tego całego zabezpieczenia antypirackiego AP 2.5 albo może ktoś wcześniej je złamie i wtedy nagle sprzedaż Kinecta w Polsce ruszy z kopyta : ) :)

6. plbubu

plbubu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    nie piszą, bo grają :p

7. smrodorodek

smrodorodek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To niech na chwilę przestaną grać i coś napiszą, bo nie wiem czy warto iść do Media Marktu czy nie?

8. stawa

stawa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja kupiłem i powiem że zajawka jest niezła ! gram w kinect adventures, można się zmęczyć powiem Wam Panie i Panowie. Gram z dziewczyną i frajda jest niezła :)

9. regeman85

regeman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  10. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Dokldnie. Jak ktos ma niech pisze wrazenia. Bo chyba zaczne z wyplaty odkladac :)

11. trawoolta

trawoolta Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja kupiłem kinecta.podłączyłem....zainstalowałem i chodzi mi tylko orginal z zestawu...Poprzednie kopie takie jak f1 2010 czy fifa10 chodzą normalnie. Aktualny dashboard 2.0.12413.0ry z webpunkt.ru/ Podpowiedzcie coś proszę .Już mam dość łapania piłek w adwenture")

12. kudlaty87

kudlaty87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem wczoraj kinecta i powiem szczerze, że pozytywnie mnie zaskoczył. Zabawa jest przednia, w końcu mogę grać ze swoją dziewczyną w coś co naprawdę sprawia nam obojgu przyjemność. Wczoraj graliśmy ze znajomymi do 1 w nocy, jestem naprawdę zadowolony z tego urządzenia. Jest tylko jeden problem, po aktualizacji, którą musiałem zrobić wkładając oryginalną płytę Kinect Adventures dołączoną do sensora, nie chodzą mi gry na kinecta, które ściągnąłem:( Nie wiem czy jest teraz jakieś rozwiązanie, oczywiście pat****e gry tak jak wcześniej na wave3 i niestety przy włożeniu płytki z piratem wyskakuje mi informacja o koniecznej aktualizacji, potwierdzam i wyskakuje błąd:(
    Czy ktoś wie co można zrobić żeby te gry odpalać?

13. mav571

mav571 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Od wczoraj bawię się z kinectem i coraz bardzie mi się to podoba. Fajny jest motyw z reklamy, że się podchodzi do włączonej konsoli macha ręką i za chwilę jesteśmy zalogowani
    Samo sterowanie jest bardzo intuicyjne. Wystarczy chwila i już wiemy gdzie skierować dłonie żeby coś zaznaczyć.
    Z gier na razie mam tylko to co było w zestawie czyli Adventures i w to cały czas gram. Pierwszego dnia już po 30 minutach musiałem sobie odpocząć bo tak się zgrzałem. No ale tak to jest jak ostatni WF był kilka lat temu.
    Lag jest na średnim poziomie. Miejscami mniej lub bardzie zauważalny.
    Dla takich gier sportowych czy zręcznościowych może być ale muszą co z tym zrobić aby wydać jakąś "sensowną" grę. Nie mam pojęcia jak ma wyglądać na tym Forza 3 bo po demku Kinect Joy Ride wiem, że nie ma szansy na normalną grę. Auto reaguje za późno albo po prostu musimy wszystkie ruchy wykonywać z wyprzedzeniem (o ile się da).
    Szkoda, że nie działa na polskich ustawieniach rozpoznawanie głosu ale to to chyba kwestia czasu.
    Na razie to tyle. Dalej będę testował. Jak coś ciekawego zauważę to opiszę na forum.
    Jak są jakieś pytania to też z chęcią na nie odpowiem a przynajmniej spróbuję.

14. cinekxbox

cinekxbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Musisz zainstalować aktualizację - po prostu podłącz konsolkę do neta i będą działać pozdrawiam

15. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Lub spróbuj wgrać offline poprzez pendrive

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum