Polska wersja językowa w BF:BC2.

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Cześć,
Czy jak kupię BF:BC2 w Szkocji to będzie ona po polsku? Bardzo mi zależy na polskiej wersji językowej, wszystkie gry które kupiłem to po angielsku, a wiem że są do nich oryginalne tłumaczenia.
 

Pawlq

Użytkownik
Użytkownik
Przyłączam się do pytania, gdyż też chcę kupić Bad Company 2 ze Szkocji :).
Edit:
Gra kupiona ze Szkocji - Forza Motosport 3, działała u mnie po polsku, ale nie wiem czy to przypadek, czy normalne.
 

sseettaa

Banned
Użytkownik
zobacz z tyłu opakowania bedzie pisać jaka wersja jezykowa moze byc multi langue
 

Pawlq

Użytkownik
Użytkownik
Na Forza'ie nic nie pisało.
U mnie była po Polsku, ale jak sprzedałem tą grę jakiemuś gościowi, to on miał po angielsku.
 

sseettaa

Banned
Użytkownik
to dlatego ze mu sie zaktualizowala mialem to samo orginalna gra byla po polsku ale w momeccie podpiecia sie pod LIVE dokonala aktualizacji i zostal angielski zrobile to co ty sprzedalem ja komus i nagralem sciagniety obraz z neta wypalilem na plyte wkladam do 360tki i znowu mam polski jezyk a co w tym dziwnego a to ze gra byla caly czas zapisana na twardym dysku
 

Pawlq

Użytkownik
Użytkownik
Yyyy, ja grałem na LIVE, a on nie aktualizował niczego. Nie będzie to winą ustawień regionu w konsoli?
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
To jak? Za godzinkę idę do sklepu :)
 

Pawlq

Użytkownik
Użytkownik
Napisz jaki masz język.
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Ust. regionalne - UK.
Język - Polski.

Spoko, grę będę miał jutro, ew. środa.
 

Basteczeq

Użytkownik
Użytkownik
Forze możecie mieć po polsku bo macie ustawienia ustawione na polskie wiec wszystko jest w pl ale jeśli chodzi o bad company to inna sprawa jeśli zależy wam na dubbingu to raczej nie będzie ewentualnie menu i achiwmenty
 

maxipug206

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupiłem tą gre w UK, konsole mam zarejestrowaną na UK, a język interfejsu na PL, przy pierwszym uruchomieniu gra się zaktualizowała i wszystko jest po polsku, łacznie z dubbingiem(super dobrali głos C.Pazury do tego "ciapka" w okularach)
 

Do góry Bottom